وکیل قرارداد - تنظیم قرارداد | تهران مدافع

سه شنبه, 20 اسفند 1398 12:13
تعداد بازدید 3937 مرتبه
لطفا امتیاز دهید
(37 رای‌ها)

مخاطبان گرامی برای شناختن اصول تنظیم قرارداد و دانستن راهکارهایی برای محکم نمودن قرارداد به دقت این مقاله را مطالعه نمایید و درصورتی که پاسخ خود را نیافتید برای مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید .

وکیل قرارداد

یکی از مهم ترین دلایلی که در این مقاله به وجود وکیل برای تنظیم قرارداد اشاره می شود حساسیت بالای این موضوع و پیچیدگی و فنی بودن می باشد و این موضوع ارتباط بسیار مؤثر در روابط اجتماعی افراد دارد.

در بسیاری از موارد ناآشنایی با چهارچوب قانونی یک قرارداد و عدم مشاوره با وکیل قرارداد می تواند ضررهای جبران ناپذیری برای ما به همراه داشته که گاهی برای احقاق حقوق باید سال ها در دادگاه ها دوندگی کرد. در یک مشاوره با وکیل برای تنظیم قرارداد یک الی دو ساعته، وکیل قراردادها می تواند همه خواسته های شما را در قالب یک قرارداد قانونی آورده و همه تضامین لازم را در این خصوص در قرارداد بگنجاند و قراردادی که وکیل در مؤسسه حقوقی تهران مدافع تنظیم می کند، خود وکیل ضمانت و گارانتی آن است چرا که اگر نسبت به این قرارداد دعوایی مطرح گردد، این وکیل موظف به دفاع از آن می باشد.

این ویدیو را درمورد نحوه تنظیم قرارداد حتماً ببینید

تعریف قرارداد

نظر به این که موضوع مقاله یکی از آثار عقد است اختصاراً به تعریف عقد و انواع آن می پردازیم : واژه « قرارداد» در زبان فارسی به معنای « عقد » به کار رفته است. عقد لفظاً به معنای « بستن » است. چنان که ماده « ۱۸۳ » قانون مدنی می گوید : « عقد عبارت است از اینکه یک یا چند نفر در مقابل یک یا چند نفر دیگر، تعهد به امری نماید و مورد قبول آنها باشد » وجه تناسب معنای اصطلاحی و معنای لغوی آن است که در اثر انعقاد عقد، بین دو نفر رابطه حقوقی ایجاد می شود و آن دو را به یکدیگر مرتبط می سازد.

قرارداد مترادف با عقد است با این فرق که در بسیاری از موارد کلمه عقد فقط در عقود معینه استعمال می شود و حال آن که قرارداد با کلیه عقود، خواه معین باشد و یا غیر معین، که بر طبق ماده ۱۰ قانون مدنی که می گوید : « قراردادهای خصوصی نسبت به کسانی که آن را منعقد نموده اند در صورتی که مخالف صریح قانون نباشد نافذ است.» منعقد می گردد، گفته می شود.

مطابق ماده ۱۸۴ ق.م. عقود و معاملات به لازم، جایز، خیاری، منجز و معلق تقسیم می شوند. به تعریف اختصاری هر یک می پردازیم. عقد لازم و جایز : عقد لازم آن است که هیچ یک از طرفین عقد حق فسخ آن را جز در موارد خاصی که قانون معین کرده نداشته باشد. ( ماده ۱۸۵ قانون مدنی ) عقد جایز آن است که هر یک از طرفین بتواند هر وقت بخواهد آن را فسخ کند. وکالت، مضاربه، ودیعه، عاریه، جعاله از عقود جایز و بیع، اجاره، صلح از عقود لازم و رهن از جمله عقود مختلف ( از یک طرف لازم و از طرف دیگر جایز) هستند.

 

اصول تنظیم قرارداد

در تنظیم انواع قرارداد وجود عناوینی نیاز هست که در همه قرارداد ها به کار میرود.

1 . طرفین قرارداد

2. موضوع قرارداد

3.محل قرارداد

4. مدت قرارداد

5. تعهدات طرفین 

6. خسارات قراردادی

7. داوری

و ...

که بسته به نوع قرارداد متفاوت است و می توانید با تماس و گرفتن مشاوره به صورت شخصی قرارداد خود را تنظیم نمایید.

 وکیل تنظیم قرارداد

در مواردی نیز امضا قرارداد نیاز به مشاوره دارد و گاهی اگر  قبل از امضا با وکیل قرارداد مشورت کنید با این آینده نگری می توانید با خیال راحت قرارداد را منعقد کرده و نگران تبعات بعدی آن نباشید در این خصوص طی یک نماس رایگان با وکیل متخصص می توانید از این خدمت بهره ببرید.

 

تنظیم قرارداد

درخصوص قرارداد با توجه به پیچیدگی وظرافت خاص هر قرارداد در صورتی که تجربه یا اطلاع کافی از موضوع ونگارش قرارداد نداشته باشید بهترین راه مشاوره با وکیل متخصص قرارداد است،زیرا که شما با هزینه بسیار کم به نسبت آنچه ممکن است در آینده متحمل شوید از تبعات زیان بار جلوگیری خواهید نمود.

گاهاً امضای قراردادی بدون توجه به برخی مواد تبعات کیفری و سوپیشینه نیز به همراه خواهد داشت.

تعهدات طرفین _وجه التزام عدم انجام تعهدات _حق فسخ وشرایط آن _اقاله _دادرس _تمامی موارد فوق از جمله مواردی است که در صورت عدم دقت باعث بروز مشکل می شود .

لذا باتوجه به نوع قراردادتان چه در زمینه شغلی وچه در خصوص امور مالی حتماً قبل از انعقاد قرارداد

با وکیل متخصص مشاوره نمائید .که چنانچه درآینده مسئله ای پیش بیاید در دادگاه ویا از طریق داوری حقوق شما حفظ گردد .

 

در بسیاری از موارد ناآشنایی با چهارچوب قانونی یک قرارداد و عدم مشاوره با وکیل قرارداد می تواند ضررهای جبران ناپذیری برای ما به همراه داشته که گاهی برای احقاق حقوق باید سال ها در دادگاه ها دوندگی کرد. در یک مشاوره با وکیل برای تنظیم قرارداد یک الی دو ساعته، وکیلقراردادها می تواند همه خواسته های شما را در قالب یک قرارداد قانونی آورده و همه تضامین لازم را در این خصوص در قرارداد بگنجاند وقراردادی که وکیل در مؤسسه حقوقی تهران مدافع تنظیم می کند، خود وکیل ضمانت و گارانتی آن است چرا که اگر نسبت به این قرارداد دعوایی مطرح گردد، این وکیل موظف به دفاع از آن می باشد.

اصول تنظیم قرارداد

در تنظیم انواع قرارداد وجود عناوینی نیاز هست که در همه قرارداد ها به کار میرود.

1 . طرفین قرارداد

2. موضوع قرارداد

3.محل قرارداد

4. مدت قرارداد

5. تعهدات طرفین 

6. خسارات قراردادی

7. داوری

و ...

که بسته به نوع قرارداد متفاوت است و می توانید با تماس و گرفتن مشاوره به صورت شخصی قرارداد خود را تنظیم نمایید.

موسسه حقوقی تهران مدافع مفتخر است با به کار گیری وکیل و وکلای پایه یک دادگستری که هریک در حوزه ای خاص تخصص و تجربه ی کافی دارند و سالهاست که در این حوزه فعالیت می نمایند این انتخاب را آسان نموده و پس از مراجعه به موسسه حقوقی و تنظیم قرارداد وکالت و ارائه مشاوره حقوقی و بررسی اسناد و مدارک پرونده در کمیسیون ویژه که در یک هیئت 6 نفره پرونده را به وکیل متخصص ارجاع داده و تا روز اجرا پیگیری وکیل ادامه دارد .

موسسه حقوقی تهران مدافع نیز تا روز آخر به همراه وکیل پیگیر خواهد بود و تا جاییکه ممکن است حضور موکل منتفی است و همه ی کار ها از ابتدا تا انتها با وکیل است و موکل با در اختیار داشتن شماره تلفن وکیل دادگستری و باتوجه به در دسترس بودن وکلای موسسه در صورت هرگونه ابهام می تواند شماره تلفن وکیل را داشته و با وکیل خود تماس بگیرد. تجربه موفق موکلین پیشین ما و مراجعات متعدد ایشان و معرفی موسسه به دیگران باعث شد ما اقدامات و فعالیت های خویش را با هدفی بزرگ و با شعاری که پایبند آن بوده ایم ادامه دهیم:

 “موکل های ما مهمترین سرمایه ما هستند میزان رضایتمندی آنها و معرفی ما به دیگران خود بهترین تبلیغ است”  

آخرین ویرایش در سه شنبه, 20 اسفند 1398 12:13
مطالب مرتبط