مشاوره حقوقی تلفنی | وکیل تلفنی

چهارشنبه, 01 آبان 1398 11:56
تعداد بازدید 14059 مرتبه
لطفا امتیاز دهید
(96 رای‌ها)

مشاوره حقوقی تلفنی

امروزه با توجه به پیشرفت جامعه افراد جامعه در تعاملات خود ممکن است نیاز به مشاوره تخصصی وکیل را احساس کنند البته گذشته از این نیاز جهت جلوگیری از تضییع حقوق افراد در آینده این امر به نظر نگارنده امری الزامی می باشد و با توجه به این امر در بسیاری از کشورهای جهان کلیه امور حقوقی شهروندان از ابتدا توسط وکلا انجام می شود چرا که لزوم استفاده از تجربیات فردی حقوقدان در امور اجتماعی و اقتصادی در آن جوامع کاملاً مشخص و نهادینه شده است. حال در مؤسسه حقوقی تهران مدافع جهت دسترسی عموم مردم، مشاوره حقوقی تلفنی رایگان در کلیه زمینه های حقوقی وکیفری و خانواده توسط گروهی متشکل از چندین کارشناس و وکیل پایه یک دادگستری به صورت مشاوره حقوقی تلفنی ۲۴ ساعته در دسترس می باشد.

یک مقاله بسیار مهم و کاربردی :همه چیز درباره قانون و بخشنامه جدید مهریه و زندان ناشی از مهریه

وکیل تلفنی

برای مشاوره حقوقی ۲۴ ساعته شما می توانید با شماره گیری شماره تلفن های درج شده در سایت مؤسسه حقوقی تهران مدافع تماس حاصل نمائید. در صورتی که خارج از ساعت اداری احتیاج به مشاوره حقوقی تلفنی به نشانی داشته باشید با شماره گیری تلفن های ۰۹۱۲۴۷۱۰۵۹۷ و ۰۹۱۲۶۸۷۰۰۲۳ با ارتباط مستقیم به وکیل مشاوره حقوقی دریافت نمائید.

مشاوره حقوقی تلفنی ارائه شده توسط کارشناسان مؤسسه حقوقی تهران مدافع در زمینه های گوناگونی از ابتدا تا انتها به شما ارائه می شود.

 

این مقاله را حتماً بخوانید: در ساعات غیر اداری و به صورت شبانه روزی چگونه با وکیل متخصص مشاوره کنیم؟

مثال 

برای مثال در خصوص امور مربوط به خانواده، اجرت المثل، نفقه، حضانت، جهیزیه، ازدواج مجدد، تمکین، طلاق توافقی، طلاق به درخواست زوج ویا به درخواست زوجه، شرایط طلاق در صورت تقاضا به دادخواست زوجه، توضیح اموری مانند عسر وحرج، مهریه و شرایط اخذ از همسر، تأمین خواسته و توقیف اموال، اعسار از پرداخت هزینه دادرسی، اعسار از پرداخت مهریه، ملاقات فرزند، لایحه دفاعیه در خصوص تمامی امور فوق و یا در خصوص امورکیفری مشاوره حقوقی ۲۴ ساعته در خصوص کلاهبرداری و شرایط اثبات آن – ضرب و شتم – توهین و افترا – خیانت در امانت – اثبات خیانت در امانتچک کیفری – و راه های اثبات و یا عدم اثبات آن – سرقت و قتل – قاچاق کالا و ارز – تصرف عدوانی، و امور حقوقی مانند الزام به تنظیم سند ملک و خودرو – وصول مطالبات چک و سفته و رسید عادی و تنظیم قرارداد و سایر موارد حقوقی. تمامی امور حقوقی و کیفری و خانواده توسط گروهی متخصص از وکلای پایه یک دادگستری به صورت مشاوره حقوقی تلفنی به شما ارائه می گردد.

فایده این امر جلوگیری از ورود ضرر و آسیب های جبران ناپذیر برای شما می باشد لذا قبل از هر اقدامی با با مشاوره حقوقی تلفنی ۲۴ ساعته از طریق شماره گیری های تلفن های همراه و ثابت با اطمینان در مسیر زندگی قدم بردارید.

 

این مقاله بسیار جذاب است: همه چیز درباره نحوه تقسیم ارث به صورت عملی

موسسه حقوقی تهران مدافع مفتخر است با به کار گیری وکیل و وکلای پایه یک دادگستری که هریک در حوزه ای خاص تخصص و تجربه ی کافی دارند و سالهاست که در این حوزه فعالیت می نمایند این انتخاب را آسان نموده و پس از مراجعه به موسسه حقوقی و تنظیم قرارداد وکالت و ارائه مشاوره حقوقی و بررسی اسناد و مدارک پرونده در کمیسیون ویژه که در یک هیئت 6 نفره پرونده را به وکیل متخصص ارجاع داده و تا روز اجرا پیگیری وکیل ادامه دارد .

موسسه حقوقی تهران مدافع نیز تا روز آخر به همراه وکیل پیگیر خواهد بود و تا جاییکه ممکن است حضور موکل منتفی است و همه ی کار ها از ابتدا تا انتها با وکیل است و موکل با در اختیار داشتن شماره تلفن وکیل دادگستری و باتوجه به در دسترس بودن وکلای موسسه در صورت هرگونه ابهام می تواند شماره تلفن وکیل را داشته و با وکیل خود تماس بگیرد. تجربه موفق موکلین پیشین ما و مراجعات متعدد ایشان و معرفی موسسه به دیگران باعث شد ما اقدامات و فعالیت های خویش را با هدفی بزرگ و با شعاری که پایبند آن بوده ایم ادامه دهیم:

“موکل های ما مهمترین سرمایه ما هستند میزان رضایتمندی آنها و معرفی ما به دیگران خود بهترین تبلیغ است”    

آخرین ویرایش در چهارشنبه, 01 آبان 1398 11:56