مجازات اعتیاد به مواد مخدر | وکیل متخصص کیفری

جمعه, 18 آذر 776 07:46
تعداد بازدید 1552 مرتبه
لطفا امتیاز دهید
(3 رای‌ها)

مجازات اعتیاد به مواد مخدر

وکیل متخصص کیفری سؤال : مجارات دایر کردن مکان برای استعمال مواد مخدر چیست ؟ پاسخ : طبق پاسخ وکیل کیفری و براساس ماده ۱۴ قانون اصلاح قانون مبارزه با مواد مخدر، جریمه نقدی، ۱ تا ۲ سال حبس و ۲۰ تا ۷۴ ضربه شلاق . انفصال دائم از مشاغل دولتی است. مجازات اعتیاد به مواد مخدر سؤال : مجازات اعتیاد به مواد مخدر چیست ؟ پاسخ : طبق پاسخ وکیل کیفری و براساس ماده ۱۶ قانون اصلاح قانون مبارزه با مواد مخدر، بار اول ۱ تا ۵ میلیون ریال جریمه نقدی و ۳۰ ضربه شلاق و در صورت تکرار برای هر مرتبه هر بار تا ۷۴ ضربه شلاق است. مجازات اعتیاد به مواد مخدر سؤال : مجازات قرار دادن مواد مخدر در محلی به قصد متهم کردن دیگری چیست ؟ پاسخ : طبق پاسخ وکیل کیفری و براساس ماده ۲۶ قانون اصلاح قانون مبارزه با مواد مخدر، حداکثر مجازات همان جرم است.

مجازات اعتیاد به مواد مخدر سؤال : مجازات ساختن و خریدو فروش مواد صنعتی و شیمیای چیست ؟ پاسخ : طبق پاسخ وکیل کیفری و براساس ماده ۴۰ قانون اصلاح قانون مبارزه با مواد مخدر، حسب مورد مرتکب به مجازات مقرر در ماده ۵ این قانون محکوم می شود. مجازات اعتیاد به مواد مخدر سؤال : مجازات وادار کردن اطفال کمتر از ۱۸ سال به جرم  چیست ؟ پاسخ : طبق پاسخ وکیل کیفری و براساس ماده ۳۵ قانون اصلاح قانون مبارزه با مواد مخدر، محکومیت به یک و نیم برابر حداکثر مجازات قانون همان جرم و در مورد حبس ابد به اعدام و مصادره اموال به استثتاء هزینه متعارف زندگی برای خانواده. مجازات اعتیاد به مواد مخدر برای مشاوره تخصصی با وکیل کیفری به صورت تلفنی و حضوری با مؤسسه حقوقی تهران مدافع تماس حاصل نمائید.مجازات اعتیاد به مواد مخدر

موسسه حقوقی تهران مدافع مفتخر است با به کار گیری وکیل و وکلای پایه یک دادگستری و وکیل خانم و آقا که هریک در حوزه ای خاص  تخصص و تجربه ی کافی دارند و سالهاست که در این حوزه فعالیت می نمایند این انتخاب را آسان نموده و پس از مراجعه به موسسه حقوقی و تنظیم قرارداد وکالت و ارائه مشاوره حقوقی و بررسی اسناد و مدارک پرونده در کمیسیون ویژه که در یک هیئت 6 نفره پرونده را به وکیل متخصص ارجاع داده و تا روز اجرا پیگیری وکیل ادامه دارد .

موسسه حقوقی تهران مدافع نیز تا روز آخر به همراه وکیل پیگیر خواهد بود و تا جاییکه ممکن است حضور موکل منتفی است و همه ی کار ها از ابتدا تا انتها با وکیل است و موکل با در اختیار داشتن شماره تلفن وکیل دادگستری و باتوجه به در دسترس بودن وکلای موسسه در صورت هرگونه ابهام می تواند شماره تلفن وکیل را داشته و با وکیل خود تماس بگیرد. تجربه موفق موکلین پیشین ما و مراجعات متعدد ایشان و معرفی موسسه به دیگران باعث شد ما اقدامات و فعالیت های خویش را با هدفی بزرگ و با شعاری که پایبند آن بوده ایم ادامه دهیم: 

“موکل های ما مهمترین سرمایه ما هستند میزان رضایتمندی آنها و معرفی ما به دیگران خود بهترین تبلیغ است”

آخرین ویرایش در چهارشنبه, 08 اسفند 1397 07:46
مطالب مرتبط