ثبت نام برای طلاق | سامانه نوبت دهی طلاق

چهارشنبه, 16 آذر 776 11:32
تعداد بازدید 1001 مرتبه
لطفا امتیاز دهید
(6 رای‌ها)

ثبت نام برای طلاق

سامانه نوبت دهی طلاق ثبت نام برای طلاق برای ورود به سامانه نوبت دهی طلاق توافقی به آدرس  www.zaman.behzisti.net  که سامانه تصمیم نام دارد مراجعه نمایید تا از این طریق برای جلسات مشاوره طلاق توافقی ثبت نام نمایید.

 

در این مورد کلیه افراد خواستار طلاق توافقی بدون حضور در جلسات مشاوره هستند باید بدانند تحت شرایطی بسیار خاص این مورد امکانپذیر هست که برای اطلاع از آن باید با شماره های موجود در سایت مؤسسه حقوقی تهران مدافع تماس بگیرید. لیکن باید بدانید این جلسات برای زوجین بسیار مفید بوده و در بسیاری از موارد منجر به صلح و آشتی فی مابین ایشان گردیده است. ثبت نام برای طلاق برای اطلاع از لیست مراکز مشاوره کلیک کنید. مراکز مشاوره برای طلاق توافقی پس از ثبت نام برای طلاق  زوجین نزدیک ترین مرکز مشاوره به آدرس زوجین را انتخاب می کنند و در کمترین زمان اقدام به نوبت دهی می نمایند و زوجین پس از مراجعه به این مراکز یا صلح می کنند یا از طلاق منصرف نمی شوند که در این صورت گواهی عدم انصراف از طلاق می گیرند و یا این گواهی باید به دفاتر خدمات قضایی مراجعه نمایند و اقدام به ثبت دادخواست طلاق توافقی نمایند. هزینه جلسات مشاوره از ۵۰ تا ۸۰ هزار تومان متغیر است و حدود ۴ جلسه د ریک ماه باید مشاوره صورت بپذیرد. در مواردی که زوجه وکالت در طلاق را دارد نیز اگر شوهر حاضر به مراجعه به مراکز مشاوره نشود  و ثبت نام برای طلاق و همکاری نکند گواهی عدم انصراف از طلاق صادر می گردد.

اگر در این مورد سؤالی دارید می توانید با شماره های تماس مؤسسه حقوقی تهران مدافع تماس بگیرید و به صورت رایگان در این خصوص مشاوره بگیرید. مؤسسه حقوقی تهران مدافع مفتخر است با به کار گیری وکیل و وکلای پایه یک دادگستری و وکیل خانم و آقا که هریک در حوزه ای خاص تخصص و تجربه ی کافی دارند و سالهاست که در این حوزه فعالیت می نمایند این انتخاب را آسان نموده و پس از مراجعه به موسسه حقوقی و تنظیم قرارداد وکالت و ارائه مشاوره حقوقی و بررسی اسناد و مدارک پرونده در کمیسیون ویژه که در یک هیئت 6 نفره پرونده را به وکیل متخصص ارجاع داده و تا روز اجرا پیگیری وکیل ادامه دارد .

موسسه حقوقی تهران مدافع نیز تا روز آخر به همراه وکیل پیگیر خواهد بود و تا جاییکه ممکن است حضور موکل منتفی است و همه ی کار ها از ابتدا تا انتها با وکیل است و موکل با در اختیار داشتن شماره تلفن وکیل دادگستری و باتوجه به در دسترس بودن وکلای موسسه در صورت هرگونه ابهام می تواند شماره تلفن وکیل را داشته و با وکیل خود تماس بگیرد. تجربه موفق موکلین پیشین ما و مراجعات متعدد ایشان و معرفی موسسه به دیگران باعث شد ما اقدامات و فعالیت های خویش را با هدفی بزرگ و با شعاری که پایبند آن بوده ایم ادامه دهیم:

“موکل های ما مهمترین سرمایه ما هستند میزان رضایتمندی آنها و معرفی ما به دیگران خود بهترین تبلیغ است”

آخرین ویرایش در دوشنبه, 06 اسفند 1397 11:32