وکیل ارث | وکیل متخصص ارث

یکشنبه, 02 تیر 1398 14:01
تعداد بازدید 1942 مرتبه
لطفا امتیاز دهید
(31 رای‌ها)

بازدید کننده گرامی توجه داشته باشید ارث یک مبحث تخصصی و فنی است ابتدا این مقاله را به دقت مطالعه فرمایید در صورتی که این مقاله نیاز شما را برطرف نکرد میتوانید برای مشاوره حقوقی به صورت کاملاً رایگان با ما تماس بگیرید.

تعریف ارث:

واژه ارث در قانون مدنی به چند معنی به کار رفته به گونه ای که گاهی به معنی مال یا حقی است که پس از مرگ شخص به بازماندگان او می رسد و گاهی به معنی استحقاق بازماندگان شخص بر دارایی اوست و باید بدانیم موجبات ارث دو امر است یکی نسب و دیگری سبب.و می توان عبارت قانون را چنین تعبیر  کرد که آنچه سبب استحقاق وارثان می شود نسب و سبب است. مفهوم ترکه عبارت است از دارایی به جا مانده از از مورث که حاوی دو بخش منفی و مثبت است .

 

ضرورت وجود وکیل متخصص ارث

به طور کلی در مباحث ارث به جهت تخصصی بودن موضوع حضور وکیل ارث با بینش حقوقی خاص خود بسیار موثر است و در موارد مطالبه سهم الارث می تواند بسیار راهگشا باشد وکیل ارث تهران در موارد مختلف که ترکه تهران باشد وارد پرونده شده و توانایی خود را اثبات می کند با توجه به پیچیدگی های پرونده های ارث حتماً توجه داشته باشید که یک وکیل متخصص ارث با توانایی های فنی خود به پیشبرد پرونده کمک میکند باید بدانیم که سهم الارث زن از شوهر در دو حالت متصور است که عبارت است از حالتی که متوفی دارای فرزند باشد و حالتی که متوفی دارای فرزند نباشد.در حالت اول زن یک چهارم و در حالت دوم یک هشتم ارث خواهد برد و در صورتی که نیاز به مشاوره حقوقی ارث داشته باشید می توانید با شماره های تماس و مشاوره رایگان حقوقی موسسه حقوقی تهران مدافع تماس گرفته و با وکیل متخصص ارث مشاوره کنید.

 

  موسسه حقوقی تهران مدافع مفتخر است با به کار گیری وکلای پایه یک دادگستری که هریک در حوزه ای خاص اعم از کیفری ، حقوقی، خانواده،ثبتی،امور چک،طلاق،ملکی و… تخصص و تجربه ی کافی دارند و سالهاست که در این حوزه فعالیت می نمایند این انتخاب را آسان نموده و پس از مراجعه به موسسه و تنظیم قرارداد وکالت و ارائه مشاوره حقوقی و بررسی اسناد و مدارک پرونده در کمیسیون ویژه که در یک هیئت 6 نفره پرونده را به وکیل متخصص ارجاع داده و تا روز اجرا پیگیری وکیل ادامه دارد.

و موسسه حقوقی تهران مدافع نیز تا روز آخر به همراه وکیل پیگیر خواهد بود و تا جاییکه ممکن است حضور موکل منتفی است و همه ی کار ها از ابتدا تا انتها با وکیل است و موکل با در اختیار داشتن شماره تلفن وکیل دادگستری و باتوجه به در دسترس بودن وکلای موسسه در صورت هرگونه ابهام می تواند با وکیل خود تماس بگیرد. تجربه موفق موکلین پیشین ما و مراجعات متعدد ایشان و معرفی موسسه به دیگران باعث شد ما اقدامات و فعالیت های خویش را با هدفی بزرگ و با شعاری که پایبند آن بوده ایم ادامه دهیم:

“موکل های ما مهمترین سرمایه ما هستند میزان رضایتمندی آنها و معرفی ما به دیگران خود بهترین تبلیغ است”

آخرین ویرایش در یکشنبه, 02 تیر 1398 14:01