مشاوره حقوقی تلفنی | وکیل تلفنی

سه شنبه, 24 دی 1398 09:46
تعداد بازدید 29504 مرتبه
لطفا امتیاز دهید
(110 رای‌ها)

مشاوره حقوقی تلفنی

امروزه با توجه به پیشرفت جامعه افراد جامعه در تعاملات خود ممکن است نیاز به مشاوره تخصصی وکیل را احساس کنند البته گذشته از این نیاز جهت جلوگیری از تضییع حقوق افراد در آینده این امر به نظر نگارنده امری الزامی می باشد و با توجه به این امر در بسیاری از کشورهای جهان کلیه امور حقوقی شهروندان از ابتدا توسط وکلا انجام می شود چرا که لزوم استفاده از تجربیات فردی حقوقدان در امور اجتماعی و اقتصادی در آن جوامع کاملاً مشخص و نهادینه شده است. حال در مؤسسه حقوقی تهران مدافع جهت دسترسی عموم مردم، مشاوره حقوقی تلفنی رایگان در کلیه زمینه های حقوقی وکیفری و خانواده توسط گروهی متشکل از چندین کارشناس و وکیل پایه یک دادگستری به صورت مشاوره حقوقی تلفنی ۲۴ ساعته در دسترس می باشد.

یک مقاله بسیار مهم و کاربردی :همه چیز درباره قانون و بخشنامه جدید مهریه و زندان ناشی از مهریه

 

وکیل تلفنی

برای مشاوره حقوقی ۲۴ ساعته شما می توانید با شماره گیری شماره تلفن های درج شده در سایت مؤسسه حقوقی تهران مدافع تماس حاصل نمائید. در صورتی که خارج از ساعت اداری احتیاج به مشاوره حقوقی تلفنی به نشانی داشته باشید با شماره گیری تلفن های ۰۹۱۲۴۷۱۰۵۹۷ و ۰۹۱۲۶۸۷۰۰۲۳ با ارتباط مستقیم به وکیل مشاوره حقوقی دریافت نمائید.

مشاوره حقوقی تلفنی ارائه شده توسط کارشناسان مؤسسه حقوقی تهران مدافع در زمینه های گوناگونی از ابتدا تا انتها به شما ارائه می شود.

 

این مقاله را حتماً بخوانید: در ساعات غیر اداری و به صورت شبانه روزی چگونه با وکیل متخصص مشاوره کنیم؟

مشاوره تلفنی با وکیل خانواده

 امور مربوط به خانواده، اجرت المثل، نفقه، حضانت، جهیزیه، ازدواج مجدد، تمکین، طلاق توافقی، طلاق به درخواست زوج ویا به درخواست زوجه، شرایط طلاق در صورت تقاضا به دادخواست زوجه، توضیح اموری مانند عسر وحرج، مهریه و شرایط اخذ از همسر، تأمین خواسته و توقیف اموال، اعسار از پرداخت هزینه دادرسی، اعسار از پرداخت مهریه، ملاقات فرزند، لایحه دفاعیه در خصوص تمامی امور فوق و یا در خصوص امورکیفری مشاوره حقوقی ۲۴ ساعته در خصوص کلاهبرداری و شرایط اثبات آن – ضرب و شتم – توهین و افترا – خیانت در امانت – اثبات خیانت در امانتچک کیفری – و راه های اثبات و یا عدم اثبات آن – سرقت و قتل – قاچاق کالا و ارز – تصرف عدوانی، و امور حقوقی مانند الزام به تنظیم سند ملک و خودرو – وصول مطالبات چک و سفته و رسید عادی و تنظیم قرارداد و سایر موارد حقوقی. تمامی امور حقوقی و کیفری و خانواده توسط گروهی متخصص از وکلای پایه یک دادگستری به صورت مشاوره حقوقی تلفنی به شما ارائه می گردد.

فایده این امر جلوگیری از ورود ضرر و آسیب های جبران ناپذیر برای شما می باشد لذا قبل از هر اقدامی با با مشاوره حقوقی تلفنی ۲۴ ساعته از طریق شماره گیری های تلفن های همراه و ثابت با اطمینان در مسیر زندگی قدم بردارید.

مشاوره تلفنی حقوقی

مشاوره حقوقی قبل از هرگونه اقدام قضایی این امکان را به شما می دهد که در صورت عدم آشنایی با موضوع مورد نظرتان تمامی مسیر پیش رو را برای شما روشن نماید و به تمامی امور احتمالی واقف شوید البته این امر علاوه به

آن است که شما را از هزینه های سنگین مالی و صرف زمان بیهوده ممکن است معاف نماید برای مثال چند نمونه از اموری که در مسایل مختلف بدون مشاوره حقوقی احتمال شکست و ضرر و زیان وجود دارد را ذکر می نماییم.

مشاوره حقوقی تلفنی  خانواده

 در خصوص مسایل قضایی خانواده علی رغم این که ممکن است از اقدام یا سایر منابع اطلاعاتی به شما آگاهی داده شده باشد ولیکن این تجربیات و اطلاعات پراکنده برای موضوع به خصوص شما مشاوره حقوقی محسوب نخواهد

شد زیرا هر پرونده شرایط خاص خود را دارا بوده و تجربه سایرین بنا به تغییرات قوانین و رویه رسیدگی و عدم تخصص افراد عادی مشاوره متناسب با مشکل شما نخواهد بود ، برای مثال جهت اخذ حضانت فرزند مشترک شرایط هر خانواده با یکدیگر متفاوت و بنا به شرایط زوجین تعیین می گردد و گاهاً افراد علی رغم استحقاق برای حضانت فرزند بنا به تنها صحبت همسرشان از سایر حقوق خویش صرف نظر و یا حتی امتیازهایی به طرف مقابل می دهد بنابراین هرگز به اطلاعات اقوام و دوستان در مسایل حقوقی اعتماد نکنید.

برای مشاوره حقوقی تلفنی رایگان با وکلای متخصص با موسسه حقوقی تهران مدافع تماس حاصل نمایید.

 

مشاوره تلفنی با وکیل متخصص ملکی

در خصوص امور ملکی بنا به ظرافت این گونه پرونده ها با اخذ مشاوره حقوقی حتی به صورت تلفنی و قبل از هر اقدامی از وکیل متخصص ملکی از ضررو زیان های احتمالی جلوگیری می نماید . برای مثال در قراردادهای مشارکت در ساخت ملک گاهاً سازنده با پیش فروش قسمتی از سهم خویش قبل از موعد مالکیت در قرارداد مشارکت باعث بروز مشکلاتی می شود، قبل از پیش خرید ملک از سازنده بهتر است از مفاد قرارداد مشارکت و زمان مالکیت سازنده اطمینان حاصل نمایید برای مثال ممکن است سازنده بعد از مرحله نازک کاری ساختمان مستحق و مالک محسوب شود و قبل از این مرحله در صورت پیش فروش باعث مشکل برای شما در الزام به تنظیم سند رسمی شوند و در مثالی دیگر این که شما برای ارایه دادخواست الزام به تنظیم سند رسمی در صورت عدم الزام به اخذ پایان کار و صورتجلسه تفکیک و فک رهن ، با قرار عدم استماع دعوا ممکن است مواجه شوید پس در تنظیم دادخواست ومطالبات با وکیل ملکی متخصص مشاوره نمایید همچنین در سایر امور مانند تنظیم قرارداد و .... با وکلای متخصص ما در تماس باشید.

 

مشاوره تلفنی با وکیل کیفری

در صورتی که شما قصد طرح شکایت کیفری داشته باشید و یا به عنوان متهم احضار شده باشید قبل از طرح شکایت کیفری حتماً و حتماً با وکلای متخصص امور کیفری مشاوره نمایید شما قطعاً از تمام امور کیفری و زوایای پنهان پیش رو اطلاع ندارید ولیکن با توجه به تخصص وکیل کیفری از مراحل مختلف و امکان اخذ نتیجه شما را مطلع نموده و با اطلاع از این امر شما با نگاهی همه جانبه اقدام خواهید نمود.

موسسه حقوقی تهران مدافع با به کارگیری وکلای متخصص در همه امور امکان مشاوره حقوقی تلفنی رایگان و مشاوره حضوری را برای شما فراهم نموده. حسن تیم متخصص و مشاوره حقوقی موسسه حقوقی تهران مدافع در این است که برای هر موضوع  وکیل متخصص در همان موضوع شما را راهنمایی نموده و شما با خیال آسوده از مشاوره حرفه ای بهره مند می گردید.

 

این مقاله بسیار جذاب است: همه چیز درباره نحوه تقسیم ارث به صورت عملی

موسسه حقوقی تهران مدافع مفتخر است با به کار گیری وکیل و وکلای پایه یک دادگستری که هریک در حوزه ای خاص تخصص و تجربه ی کافی دارند و سالهاست که در این حوزه فعالیت می نمایند این انتخاب را آسان نموده و پس از مراجعه به موسسه حقوقی و تنظیم قرارداد وکالت و ارائه مشاوره حقوقی و بررسی اسناد و مدارک پرونده در کمیسیون ویژه که در یک هیئت 6 نفره پرونده را به وکیل متخصص ارجاع داده و تا روز اجرا پیگیری وکیل ادامه دارد .

موسسه حقوقی تهران مدافع نیز تا روز آخر به همراه وکیل پیگیر خواهد بود و تا جاییکه ممکن است حضور موکل منتفی است و همه ی کار ها از ابتدا تا انتها با وکیل است و موکل با در اختیار داشتن شماره تلفن وکیل دادگستری و باتوجه به در دسترس بودن وکلای موسسه در صورت هرگونه ابهام می تواند شماره تلفن وکیل را داشته و با وکیل خود تماس بگیرد. تجربه موفق موکلین پیشین ما و مراجعات متعدد ایشان و معرفی موسسه به دیگران باعث شد ما اقدامات و فعالیت های خویش را با هدفی بزرگ و با شعاری که پایبند آن بوده ایم ادامه دهیم:

“موکل های ما مهمترین سرمایه ما هستند میزان رضایتمندی آنها و معرفی ما به دیگران خود بهترین تبلیغ است”    

آخرین ویرایش در سه شنبه, 24 دی 1398 09:46
مطالب مرتبط