شرایط طلاق توافقی با وکیل

یکشنبه, 12 خرداد 1398 06:51
تعداد بازدید 1452 مرتبه
لطفا امتیاز دهید
(16 رای‌ها)

شرایط طلاق توافقی با وکیل

شرایط طلاق توافقی با وکیل چگونه است ؟

در این خصوص شرایط به این گونه است که با ما ما تماس گرفته و پس از رزرو وقت مشاوره به دفتر مؤسسه حقوقی تهران مدافع مراجعه نموده و هر دو نفر همزمان با امضای وکالتنامه و توافقنامه تمامی خواسته های طرفین در گواهی عدم امکان سازش درج شده و حضور طرفین در هیچ کدام از مراحل لزومی نداشته و تنها زوجه برای تست بارداری یک بار به دادگاه مراجعه می نماید.

روند طلاق توافقی با وکیل با توجه قانون جدید طلاق توافقی چه مدت زمان میبرد؟

این روند با توجه به نحوه طرح دعوی توسط وکلای مجرب ما حدود 5 الی 10 روز زمان میبرد و شناسنامه با مهر طلاق تحویل موکل میگردد.

 آیا حضور زوج در صورت دادن وکالت در اجرای صیغه طلاق برای طلاق توافقی لازم است یا نه ؟

حضور زوج برای اجرای صیغه یا هر مرحله در صورتی که وکیل پایه یک دادگستری توسط زوجه با همان وکالتنامه برای ایشان اخذ گردد لزومی نداشته و با همان اختیارات وکیل تمامی مراحل را به پیش می برد. ولیکن اختیار وکیل دادگستری الزامی است.

 

در طلاق توافقی احتیاج به شرکت زوجین در کلاس مشاوره است ؟

در تهران در حال حاضر با اعطای وکالت به دو نفر وکیل، جلسه مشاوره با حضور وکلا امکان پذیر می باشد و احتیاجی به حضور زن و شوهر نمی باشد. 

موسسه حقوقی تهران مدافع مفتخر است با به کار گیری وکلای پایه یک دادگستری که هریک در حوزه ای خاص اعم از کیفری ، حقوقی، خانواده، ثبتی، وکیل ثبتی امور چک، طلاق توافقی، وکیل ملکی و وکیل سرقفلی و وکیل غرب تهران و وکیل شرق تهران  تخصص و تجربه ی کافی دارند و سالهاست که در این حوزه فعالیت می نمایند این انتخاب را آسان نموده و پس از مراجعه به موسسه حقوقی و تنظیم قرارداد وکالت و ارائه مشاوره حقوقی و بررسی اسناد و مدارک پرونده در کمیسیون ویژه که در یک هیئت 6 نفره پرونده را به وکیل متخصص ارجاع داده و تا روز اجرا پیگیری وکیل ادامه دارد و موسسه حقوقی تهران مدافع نیز تا روز آخر به همراه وکیل پیگیر خواهد بود و تا جاییکه ممکن است حضور موکل منتفی است و همه ی کار ها از ابتدا تا انتها با وکیل است و موکل با در اختیار داشتن شماره تلفن وکیل دادگستری و باتوجه به در دسترس بودن وکلای موسسه در صورت هرگونه ابهام می تواند شماره تلفن وکیل کیفری را داشته و با وکیل خود تماس بگیرد. تجربه موفق موکلین پیشین ما و مراجعات متعدد ایشان و معرفی موسسه به دیگران باعث شد ما اقدامات و فعالیت های خویش را با هدفی بزرگ و با شعاری که پایبند آن بوده ایم ادامه دهیم: 

“موکل های ما مهمترین سرمایه ما هستند میزان رضایتمندی آنها و معرفی ما به دیگران خود بهترین تبلیغ است”  

آخرین ویرایش در یکشنبه, 12 خرداد 1398 06:51