گرفتن پرینت تماس و پیامهای همسر

چهارشنبه, 08 آبان 1398 08:11
تعداد بازدید 1738 مرتبه
لطفا امتیاز دهید
(4 رای‌ها)

بازدید کننده گرامی لطفا این مقاله را به دقت مطالعه نمایید و در صورتی که به پاسخ سوال خود نرسیدید می توانید به صورت رایگان با ما تماس بگیرید و با وکیل  خانواده مشاوره رایگان داشته باشید.

گرفتن پرینت تماس و پیامهای همسر

سوال:

با سلام،خانم بنده مدتی است که به صورت مشکوک در حال صحبت و پیام با گوشی هستش می تونم پرینت تماس و پیامهای ایشون از طریق دادگاه بگیرم؟

پاسخ:

در صورتی که شما به همسرتان شک داشته باشید به صرف شک مراجع قضایی پرینت تماس و مکالمات پیامکی ایشون را به شما نمی دهد و در صورت دستور به اپراتور هم صرفاً تا 6 ماه قبل مکالمات قابل استعلام است.

آیا اخذ پرینت مکالمات اینترنتی از طریق دادگاه امکان پذیر است؟

پرینت مکالمات و پیام های تلگرام و واتس آپ و اینستا و باقی موارد از طریق دادگاه امکان پذیر نمی باشد در صورتی که از متن پیامها اسکرین شات داشته باشید و متن پیامها پاک نشده باشد با روشهای امکان بازیابی فراهم است.

در صورت عدم اثبات رابطه نامشروع چه جرمی برای شخص شکایت کننده دارد؟

اگر شوهر و یا زن امکان اثبات در صورت شکایت علیه همسرش را نداشته باشد و قرار منع تعقیب صادر شود شخصی که علیه او شکایت شده امکان اعاده حیثیت علیه طرف مقابلش را دارد و مجازات حبس و شلاق در صورت صدور رای برای فرد متهم ممکن است صادر شود.

به چه جرمی علیه فردی که با همسرم رابطه دارد شکایت کنم؟

جرم رابطه نامشروع در قوانین جزایی تعریف نشده است ولیکن به نوعی توافق دو نفر که از لحاظ شرعی نسبت به یکدیگر نامحرم هستند به نوعی از رابطه جنسی که کمتر از زنا یا رابطه کامل جنسی توافق کنند و طبق نظر حقوقدانان صرف مکالمه تلفنی و یا قدم زدن رابطه نامشروع به حساب نمی آید.

موسسه حقوقی تهران مدافع مفتخر است با به کار گیری وکیل و وکلای پایه یک دادگستری و وکیل خانم و آقا که هریک در حوزه ای خاص اعم از کیفری ، حقوقی، وکیل خانواده، ثبتی، وکیل ثبتی امور چک، طلاق توافقی، وکیل ملکی و وکیل سرقفلی و وکیل ارث ، وکیل غرب تهران و وکیل شرق تهران  تخصص و تجربه ی کافی دارند و سالهاست که در این حوزه فعالیت می نمایند این انتخاب را آسان نموده و پس از مراجعه به موسسه حقوقی و تنظیم قرارداد وکالت و ارائه مشاوره حقوقی و بررسی اسناد و مدارک پرونده در کمیسیون ویژه که در یک هیئت 6 نفره پرونده را به وکیل متخصص ارجاع داده و تا روز اجرا پیگیری وکیل ادامه دارد . موسسه حقوقی تهران مدافع نیز تا روز آخر به همراه وکیل پیگیر خواهد بود و تا جاییکه ممکن است حضور موکل منتفی است و همه ی کار ها از ابتدا تا انتها با وکیل است و موکل با در اختیار داشتن شماره تلفن وکیل دادگستری و باتوجه به در دسترس بودن وکلای موسسه در صورت هرگونه ابهام می تواند شماره تلفن وکیل را داشته و با وکیل خود تماس بگیرد. تجربه موفق موکلین پیشین ما و مراجعات متعدد ایشان و معرفی موسسه به دیگران باعث شد ما اقدامات و فعالیت های خویش را با هدفی بزرگ و با شعاری که پایبند آن بوده ایم ادامه دهیم: 

“موکل های ما مهمترین سرمایه ما هستند میزان رضایتمندی آنها و معرفی ما به دیگران خود بهترین تبلیغ است”

آخرین ویرایش در چهارشنبه, 08 آبان 1398 08:11
محتوای بیشتر در این بخش: « دادخواست خلع ید ارث فرزند خوانده »
مطالب مرتبط