... ...

شماره تلفن مشاوره حقوقی رایگان قوه قضاییه

 • ۲۵ شهریور ۱۳۹۹
 • بروزرسانی: ۱۵ شهریور ۱۴۰۰
 • ۱۸ نظر
 • 7 دقیقه
 • 1805 بازدید

مسائل حقوقی و قوانین مربوط به قوه قضاییه، اصولاً مواردی هستند که باید با مشورت و راهنمایی افراد خبره و کارشناس به آن ها رسیدگی شود. این قوانین گاهی دارای پیچ و خمی هستند که اگر خودتان قرار باشد وارد عمل شوید، یا پروسه خیلی طولانی خواهد شد و یا گره ای در کار به وجود می آید. مشاوره حقوقی رایگان قوه قضاییه، از جمله خدماتی است که خیلی از مراکز و وبسایت ها از جمله گروه تهران مدافع، در اختیار شما قرار می دهند تا بتوانید از مشورت کارشناسان بهره برده و اعمال حقوقی خود را به بهترین نحو ممکن انجام دهید. در ادامه در این زمینه بیش تر توضیح خواهیم داد.

مشاوره حقوقی رایگان قوه قضاییه

مشاوره حقوقی رایگان قوه قضاییه

در ابتدا شاید لازم باشد که وظایف یک مشاور حقوقی قوه قضاییه را با هم بررسی کنیم. مشاورین قوه قضاییه افرادی هستند که حقوق خوانده و در آزمون وکالت شرکت می کنند. وظایف آن ها می تواند هر کدام از مواردی که در ذیل به آن ها می پردازیم باشد:

 • دفاع از موکل در برابر انواع شکایات حقوقی و اداری و رسیدگی به این شکایت ها.
 • رسیدگی به کارهای حقوقی شرکت ها مانند ثبت تغییرات در آن ها و یا مواردی که مربوط به اتمام کار و بسته شدن شرکت ها است.
 • انجام وظایف و اموری که از طرف قوه قضاییه به او محول می شود.
 • بررسی و تنظیم انواع اساس نامه، آیین نامه و قوانین در زمینه های مختلف.

یادتان باشد که برای گرفتن هر گونه مشاوره حقوقی رایگان قوه قضاییه، در زمینه اموری که در بالا به آن ها اشاره کردیم، شما می توانید به صورت تلفنی و یا اگر احتیاج به سند و مدرک خاصی است، به صورت حضوری به مؤسساتی مانند تهران مدافع، که در حال خدمت رسانی در این زمینه هستند، رجوع کنید و امور خود را از طریق کارشناسان آن ها پیگیری کنید.

 

مشاوره حقوقی تلفنی رایگان قوه قضاییه

ممکن است برای شما سؤال پیش بیاید که به طور کلی مشاوره حقوقی چیست؟ مشاور حقوقی قوه قضاییه شخصی است که از طرف شما وکالت پیدا می کند تا به امور قضایی شما با توجه به تجربه و مهارتی که دارد، رسیدگی کند. او به جای شما در تمامی مراجع حقوقی و دادگاه ها حضور پیدا خواهد کرد و مدیریت تمامی امور در دست اوست. شما موکل او هستید و او وکیل شما بوده و در راستای قانون از شما و حق و حقوقتان دفاع می کند. به مشاوره و راهنمایی هایی که در این زمینه او در اختیار شما می گذارد، مشاوره حقوقی می گویند. مشاوره حقوقی تلفنی رایگان قوه قضاییه، از جمله خدماتی است که او در اختیار شما قرار می دهد.

مطلب مرتبط:  وکیل آشنا به امور نظامی - وکیل نیروهای مسلح در تهران

 

وکیل رایگان قوه قضاییه

شخصی که به عنوان وکیل در حال فعالیت است، به دو روش ممکن است به این سمت رسیده باشد. او ممکن است در آزمون وکالت که در کانون وکلا برگزار می شود شرکت کرده و بعد از کسب نمره قبولی، وکیل قوه قضاییه شده باشد و یا این که در آزمون هایی که در مراکز مشاوره حقوقی قوه قضاییه برگزار می شود، شرکت کرده باشد. در هر صورت به هر روش که باشد این شخص به عنوان وکیل قوه قضاییه خواهد بود. کسانی که از مسیر دوم وارد می شوند را مشاورین حقوقی قوه قضاییه می گویند. شما می توانید وکیل رایگان قوه قضاییه را از مؤسسات مختلف به خدمت گرفته و تمامی امور حقوقی خود را به آن ها بسپارید. این طور هم در زمان و البته در هزینه نیز صرفه جویی کرده اید. زیرا که اگر قرار باشد امور توسط خود شما انجام شود، می تواند بسیار زمان بر باشد. وکیل رایگان قوه قضاییه یکی از صدها خدماتی است که دفاتر حقوقی مانند تهران مدافع در اختیار شما می گذارند.

وکیل رایگان قوه قضاییه

وکیل رایگان قوه قضاییه چه ویژگی هایی دارد؟

پیش تر هم ذکر کردیم که وکیل قوه قضاییه، فارغ التحصیل رشته حقوق است. بعد از آن او در آزمون وکالت قوه قضاییه شرکت می کند و بعد از این که نمره قبولی را کسب کرد، پروانه وکالت را از قوه قضاییه دریافت خواهد کرد. اما خب این نه تنها تمام ماجرا نیست بلکه ابتدای راه است. تنها به وکیلی می شود اطمینان کرد که نه فقط مدرک، بلکه کوله باری از تجربه و تبحر در زمینه کیفری و حقوقی داشته باشد. وکلا، هرچه بیش تر در این زمینه فعالیت کرده باشند، دارای زبدگی و مهارت های بیش تری خواهند بود. وکیل رایگان قوه قضاییه در تهران مدافع، از بهترین ویژگی هایی یک وکیل قوه قضاییه برخوردار است و شما می توانید امور حقوقی خود را با خیالی راحت به او بسپارید.

شماره تلفن مشاوره حقوقی رایگان قوه قضاییه

همان طور که قبلاً هم گفتیم، مشاوره حقوقی در تهران مدافع، به صورت رایگان، هم تلفنی و هم حضوری و در تمام مدت شبانه روز است. مشاورین و وکلای معتبر در تهران مدافع، به صورت ۲۴ ساعته در خدمت شما هستند تا هر گونه سؤال و مشکل حقوقی که دارید را با توجه به تبحر و تجربه ای که دارند برای شما بررسی و حل کنند. خدمت رسانی در تهران مدافع ۲۴ ساعته و رایگان است. اگر شما قصد تماس با وکلای معتبر را در ساعات اداری دارید با شماره تلفن وکیل به شماره ۰۲۱۹۱۰۰۱۳۱۲ که در ۳۰ خط رایگان است باید تماس حاصل کنید. و چنان چه در ساعات غیر اداری نیاز به مشورت و راهنمایی های حقوقی دارید، می توانید با شماره ۰۹۱۰۶۸۶۸۹۶۷ مشاوره حقوقی از طریق واتساپ داشته باشیم تا به وکیل مربوطه با ذکر شرایط لازم، وصل شوید. این گونه با کمک تهران مدافع تمامی امور شما انجام شده و از بهترین مشاوره حقوقی رایگان قوه قضاییه که توسط بهترین وکلا ارائه می شود،  بهره مند می شوید.

مطلب مرتبط:  نمونه لایحه واخواهی چک کیفری و دادنامه صادره ناشی از آن

شماره تلفن مشاوره حقوقی رایگان قوه قضاییه

آن چه در این جا بدان پرداختیم، بررسی موارد مربوط به مشاوره حقوقی رایگان قوه قضاییه بود. در تهران مدافع، به صورت ۲۴ ساعته توسط بهترین و معتبرترین وکلا، خدماتی حقوقی به شما ارائه می شود. در تمامی زمینه ها می توانید از مشاوره بهترین وکلا بهره مند شوید و بررسی تمامی امور خود را با خیالی راحت به آن ها بسپارید.

سؤالات متداول:

برای اقامه دعوا، وکیل پایه یک دادگستری بهتر است یا وکیل قوه قضاییه؟

از نظر علمی و اعتبار مدرک، می توان گفت هر دو فرد کاملاً شرایطی یکسان دارند. اما در بررسی این امور بهتر است به کسی مراجعه کنید که دارای تخصص و تجربه بیش تر باشد. هر چه فرد با تجربه تر باشد، تبحر بالاتری در پیش بردن پرونده شما خواهد داشت.

آیا دریافت مشاوره حقوقی رایگان قوه قضاییه، نیاز به مراحل خاصی دارد؟

خیر، فقط کافیست در وبسایت تهران مدافع وارد شده و پنل کاربری برای خود بسازید. از آن جا می توانید از خدماتی مانند مشاوره حقوقی رایگان قوه قضاییه با وکیل متخصص ملکی، مشاوره حقوقی رایگان قوه قضاییه خانواده و دیگر خدمات بهره مند شوید.

۳-شرایط کاری وکیل پایه یک دادگستری با وکیل قوه قضاییه چه تفاوتی دارد؟

شرایط کاری این دو فرد هیچ گونه تفاوتی با یکدیگر ندارد و شما می توانید برای پیگیری امور خود به هر کدام از این دو نفر مراجعه کنید. در قبول وکالت شما، این دو نفر هیچ تفاوتی با یکدیگر نخواهند داشت.

۴-وکیل رایگان قوه قضاییه در تهران مدافع، در چه زمینه هایی مشاوره می دهد؟

پیش تر هم ذکر کردیم که مشاوره حقوقی رایگان قوه قضاییه و هم چنین مشاوره های حضوری، درتمامی زمینه ها مانند خانواده، املاک، کیفری و … در کنار شما بوده و بهترین مشاوره ها را به شما ارائه خواهند داد.

سوالات شما
۱۸ دیدگاه

سوالات خود را می توانید مطرح کنید تا در اسرع وقت به پاسخ برسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. جم

  سلام. یکی از دوستان با استفاده از ناآگاهی من و با ۷۰۰هزار تومان در حدود ۱.۵ سال پیش حساب من را در اختیار گرفت و آن را در اختیار بالادستی های خود قرار داد تا در سایت های شرط بندی استفاده کنند. چندین ماهه درگیر سوال و جواب های پلیس فتا و این اواخر دادگستری بعنوان مطلع قرار گرفتم. ولی جدیداً ابلاغیه ای تحت عنوان متهم به راه اندازی سایت های قمار در فضای مجازی دریافت کردم.
  تا جایی هم که در این سوال و جواب ها برام مشخص شده مبلغ ۱۰میلیون از حساب من سوءاستفاده شده.
  چه کنم این کابوس تموم شه و هر روز تن خانواده بخاطر این اشتباه من که با حضور پلیس در محل سکونت ما به لرزه میفته دیگه این استرس هارو نداشته باشه؟
  آیا احتمال دارد من را زندانی کنند و سابقه دار شوم ؟
  چه کنم اتفاقات ناخوشایند برام نیفتد؟

  1. شادی اصغری کارشناس حقوقی
   166 سوال توسط این کاربر به پاسخ رسیده است

   با سلام
   با توجه به اینکه حساب به نام شما بوده متاسفانه در این مورد ذینفع می باشید،جهت بررسی پرونده و بهبود خدمات تماس حاصل فرمایید.

 2. محمد

  باسلام دراسفند۹۹درحین کاردرکارگاه دچارپارگی تاندون شانه راست شدم بعدازمراجعه به بیمارستان وانجام عمل جراحی وترمیم تاندون به سه ماه استراحت درمنزل وسه ماه انجام کارسبک درکارگاه رادکتربرام نامه دادکه کارفرماقراردادمو تمدیدنکردوبیکارشدم آیا می توانم برای دیه وخساراتم شکایت کنم(ضمناکارفرماادعا میکندقطعه ای که روی آن کارمیکردم وحادثه دیدم کارآنهانبوده مال یکی ازهمکارابوده)

  1. سروش حسن منفرد وکیل مدنی روابط کار
   316 سوال توسط این کاربر به پاسخ رسیده است

   با سلام
   بله قابل پیگیری و وصول دیه است

 3. نادر قهرمانی

  باسلام، من در یک معامله ملکی بعلت تخلف طرف معامله در داده تقاضای فسخ معامله را نمودم و دادگاه حکم به فسخ معامله را در شهریور۱۳۹۹ داد و بعد از ماهها که طرفم درخواست تجدید نظر نکرد و حکم قطعی شد وقتی برای اجرای حکم به دادگاه مراجعه کردم، ابتدا مرا به شورای حل اختلاف ارجاع دادند و بعد از عدم سازش با طرف مقابل دوباره در یک شعبه دیگر دادگاه برایم دادگاهی گذاشته و از من درخواست شاهد زمان معامله می کنند. و اصلاً توجهی به حکم صادرشده قبلی که قطعی شده و باید اجرا شود نمی کنند. و علناً از طرف من که یک کلاهبردار است حمایت می کنند. من چکار کنم؟

 4. محمد رتکی

  باسلام بنده قصد ازدواج باخانمی را داشتم بااصرار ایشان اقدام به خرید کلیه وسایل منزل نمودم فاکتورهای خرید به نام خودم بودند، به قصد کار به تهران آمدم قولنامه منزل به نام خودم بود بعد ۲سال قولنامه به نام ایشان تغییر دادم تا وام ودیعه بردارد هنگام مراجعت ایشان شبانه اقدام به بردن وسایل نموده بودند و با شخصی تبانی کردهبودند فیلم دوربین مداربسته و فاکتور به دادگاه ارائه دادم اما در قرار آمده امانی بودن اثبات نشده است فایل صوتی دارم که خانم اقرار می‌کند وسایل را بر می‌گردانم آیا فایل صوتی مدرک محکمه پسن میباشد و راههای اثبات چیست؟

  1. سروش حسن منفرد وکیل مدنی روابط کار
   316 سوال توسط این کاربر به پاسخ رسیده است

   با سلام
   عنوان طرح دعوی و اینکه دعوی بابت وسائل یا مبایعنامه بوده است در سوال ذکر نشده اما در کل فاکتور ها،وجه های پرداخت شده و عدم وجود لیست سیاهه جهیزیه و همچنین بررسی اثبات مالکیت خانم نسبت به اموال و چند دلیل دیگر از عوامل موثر و مهم میباشند
   با مشاورین ما تماس فرمایید

 5. مسعود

  باعرض سلام. حدود ۵سال پیش ماشینی با۲ نفر معامله کردم که زیر قیمت بود شکایت کردم که وکیلم حکم استرداد وخسارت ماشینوگرفت خسارتو ازشون گرفتم ولی ماشینو پس ندادن حالا من باید چیکار کنم که ماشینو بدن؟ آیا باید درخواست بدم؟ ماشین به شخص سومی فروخته شده و اونم ماشینو پنهان کرده. آیا کار خاصی هست که من نکردم؟لطفا راهنمایی کنید. با تشکر از شما

  1. بهزاد گروسی وکیل پایه یک دادگستری
   195 سوال توسط این کاربر به پاسخ رسیده است

   سلام خیر از طریق اجرای احکام طبق حکم اقدام نمایید

 6. الهام یوسفی

  چقدر هزینه یه شکایت ساده بر علیه پدرم که ممانعت می کنه از درمانم میشه فقط چون من نمی تونم شکایت تنظیم کنم مجبورم از یه وکیل بخواهم برای شورای حل اختلاف انجام بده فقط در حد همین ایا این امکانش هست

  1. سروش حسن منفرد وکیل مدنی روابط کار
   316 سوال توسط این کاربر به پاسخ رسیده است

   با سلام
   بله امکان پذیر است لکن هزینه های پرونده با توجه به نوع آن و نوع خواسته متغییر میباشد
   جهت بررسی بیشتر با مشاورین ما تماس بفرمایید

 7. محسن بجندی

  سلام . وکالتنامه را که خودم با اصرار بنگاهی نوشتم امضا کردم. و به مبایعه نامه مادر هم امضا زدم و قرار و صحبتی نداشتیم و نشد که مبایعه نامه بنام مادر نوشته شود تنها فرزند در نزدیکی مادر بنده پسر بزرگشان بود همه کارها را بنگاهی با مخفی کاری و عدم اطلاع بنده انجام داد هنوز بعد از ۱۰ ماه نه مبایعه نامه مادر و نه خریدار و نه اجاره نامه مادرم را که یک طبقه را بهش اجاره داده بود ندیدم وهرچقدر گفتم زیر بار نرفت مدرکی جز اجاره نامه یک طبقه را که ۳سال نام بنده موجر در اجاره یک طبقه نوشته شده دارم و کرایه را به مادر میدادند جز اجاره نامه مدرکی ندارم

  1. زهرا افراس وکیل پایه یک دادگستری
   141 سوال توسط این کاربر به پاسخ رسیده است

   سلام بفرمایید در متن وکالتنامه ایا امکان فروش به وکیل که همانا مادر شما بوده قید گردیده یا خیر؟

 8. محسن فریدونی

  سلام خسته نباشید ملک ارثیه را کل وراث وکالت به مادر دادند تا بفروشد. و وکالت نامه دست نویس و بدون محضر بود متاسفانه از بیسوادی و پیری مادر مشاور املاک سو استفاده کرده و اول مبایعه نامه را از طرف ورثه بنام مادر نوشته و چون اکثر خواهر ها بیسواد بودند از همه شون اثر انگشت گرفته است و بعد بنام مادر صاحب ملک مبایعه نامه به خریدار نوشته است وگذشته از اینها با فوت مادر یک ماه بعد از قرارداد هنوز سهم ارث بنده پرداخت نشده است خریدار پول را بدون اجازه به بنگاه داده و بنگاه به ۲تا برادر اضافه از سهم الارث پرداخت کرده است وکمسیون را ۳برابر برداشته پول دست خودش بود هرطوردلش میخواست انجام میداد فروردین ۹۹انجام شده مادر از برج ۳بیمارستان بستری شد و کلا هیچی یادش نیامد حرف های دیگری میزد خریدار به من میگوید شما را نمیشناسم بنگاه یه مبلغ نصف حق قانونی تلاش میکنه بگیرم و قرارداد خریدار را امضا کنم چون جدا از بنام مادر نوشتن از کل ورثه امضا گرفته که تایید کنند با اطلاع ما فروخته شده قبول نمیکنم که اردیبهشت وقت پول بنده بود الان به ان مبلغ چیزی نمیدهند. میگوید نگیری از دست ات میپرد ؟البته شماره کارتم را از برادرم گرفته و ۱۰میلیون واریز کرده که سرجاش هست حال چطور اقدام کنم به حق ام برسم ابطال مبایعه نامه مسموع هست و یا معامله فضولی میشود بعد مادر در قید حیات نیست کل ورثه باید خطاب قرار گیرد ؟ باتشکر

  1. بهزاد گروسی وکیل پایه یک دادگستری
   195 سوال توسط این کاربر به پاسخ رسیده است

   سلام
   ابتدا بفرمایید که شما تا کنون امضا در خصوص قرارداد دادهاید یا وکالتنامه یا خیر
   در صورت منفی بودن پاسخ ابطال معامله است اگر به صورت شش دانگ فروخته شده باشد

 9. مینا رضوان

  من یه قرارداد دارم، که در دفتر اسناد رسمی هم ثبت شده، اما طرف مقابلم تعهدات اش عمل نکرده. می‌خوام شکایت اش کنم. باید چکار کنم؟

  1. سجاد روزبهانی وکیل پایه یک دادگستری
   234 سوال توسط این کاربر به پاسخ رسیده است

   سلام
   باید دادخواست الزام به ایفای تعهد مطرح بفرمایید.

  2. شادی اصغری کارشناس حقوقی
   166 سوال توسط این کاربر به پاسخ رسیده است

   با سلام
   میتوانید اقدام به طرح دعوی مبنی بر الزام به ایفای تعهد فرمائید،برای بررسی قراداد و بهبود خدمات تماس حاصل فرمائید.

... ...
مشاوره تلفنی رایگان مشاوره تلفنی رایگان - 02191001312