... ...

شماره تلفن مشاوره حقوقی رایگان قوه قضاییه

 • 25 شهریور 1399
 • ۴۰ نظر
 • 7 دقیقه
 • 3317 بازدید

مسائل حقوقی و قوانین مربوط به قوه قضاییه، اصولاً مواردی هستند که باید با مشورت و راهنمایی افراد خبره و کارشناس به آن ها رسیدگی شود. این قوانین گاهی دارای پیچ و خمی هستند که اگر خودتان قرار باشد وارد عمل شوید، یا پروسه خیلی طولانی خواهد شد و یا گره ای در کار به وجود می آید. مشاوره حقوقی رایگان قوه قضاییه، از جمله خدماتی است که خیلی از مراکز و وبسایت ها از جمله گروه تهران مدافع، در اختیار شما قرار می دهند تا بتوانید از مشورت کارشناسان بهره برده و اعمال حقوقی خود را به بهترین نحو ممکن انجام دهید. در ادامه در این زمینه بیش تر توضیح خواهیم داد.

شماره تلفن مشاوره حقوقی رایگان قوه قضاییه

شماره تلفن مشاوره حقوقی رایگان قوه قضاییه

همان طور که قبلاً هم گفتیم، مشاوره حقوقی در تهران مدافع، به صورت رایگان، هم تلفنی و هم حضوری و در تمام مدت شبانه روزی است. مشاورین و وکلای کانون وکلا و قوه قضاییه در تهران مدافع، به صورت ۲۴ ساعته در خدمت شما هستند تا هر گونه سؤال و مشکل حقوقی که دارید را با توجه به تبحر و تجربه ای که دارند برای شما بررسی و حل کنند.

خدمت رسانی در تهران مدافع ۲۴ ساعته و رایگان است. اگر شما قصد تماس با وکلای معتبر را در ساعات اداری دارید با شماره تلفن وکیل به شماره ۰۲۱۹۱۰۰۱۳۱۲ که در ۳۰ خط رایگان است باید تماس حاصل کنید. و چنان چه در ساعات غیر اداری نیاز به مشورت و راهنمایی های حقوقی دارید، می توانید با شماره  ۰۹۳۶۹۳۵۷۱۰۴ مشاوره حقوقی از طریق واتساپ داشته باشیم تا به وکیل مربوطه با ذکر شرایط لازم، وصل شوید. این گونه با کمک تهران مدافع تمامی امور شما انجام شده  و از مشاوره حقوقی که توسط بهترین وکلا ارائه می شود،  بهره مند می شوید.

همچنین همکاران عزیز و زحمتکش ما در قوه قضاییه شماره تلفن سه رقمی مشاوره حقوقی رایگان قوه قضاییه یعنی ۱۲۹ را برای هموطنان قرارداده اند که می تواند قدم بزرگی در راه سامان دهی شرایط حقوقی حاکم باشد و می توانید از مشاوره این عزیزان نیز بهره مند شوید.

مشاوره حقوقی رایگان قوه قضاییه

در ابتدا شاید لازم باشد که وظایف یک مشاور حقوقی قوه قضاییه را با هم بررسی کنیم. مشاورین قوه قضاییه افرادی هستند که حقوق خوانده و در آزمون وکالت شرکت می کنند. وظایف آن ها می تواند هر کدام از مواردی که در ذیل به آن ها می پردازیم باشد:

 • دفاع از موکل در برابر انواع شکایات حقوقی و اداری و رسیدگی به این شکایت ها.
 • رسیدگی به کارهای حقوقی شرکت ها مانند ثبت تغییرات در آن ها و یا مواردی که مربوط به اتمام کار و بسته شدن شرکت ها است.
 • انجام وظایف و اموری که از طرف قوه قضاییه به او محول می شود.
 • بررسی و تنظیم انواع اساس نامه، آیین نامه و قوانین در زمینه های مختلف.
مطلب مرتبط:  آیا در قانون جدید، بازرسی و گشتن ماشین ها توسط پلیس قانونی است؟

یادتان باشد که برای گرفتن هر گونه مشاوره حقوقی رایگان قوه قضاییه، در زمینه اموری که در بالا به آن ها اشاره کردیم، شما می توانید به صورت تلفنی و یا اگر احتیاج به سند و مدرک خاصی است، به صورت حضوری به مؤسساتی مانند تهران مدافع، که در حال خدمت رسانی در این زمینه هستند، رجوع کنید و امور خود را از طریق کارشناسان آن ها پیگیری کنید.

 

مشاوره حقوقی تلفنی رایگان قوه قضاییه

ممکن است برای شما سؤال پیش بیاید که به طور کلی مشاوره حقوقی چیست؟ مشاور حقوقی قوه قضاییه شخصی است که از طرف شما وکالت پیدا می کند تا به امور قضایی شما با توجه به تجربه و مهارتی که دارد، رسیدگی کند. او به جای شما در تمامی مراجع حقوقی و دادگاه ها حضور پیدا خواهد کرد و مدیریت تمامی امور در دست اوست. شما موکل او هستید و او وکیل شما بوده و در راستای قانون از شما و حق و حقوقتان دفاع می کند. به مشاوره و راهنمایی هایی که در این زمینه او در اختیار شما می گذارد، مشاوره حقوقی می گویند. مشاوره حقوقی تلفنی رایگان قوه قضاییه، از جمله خدماتی است که او در اختیار شما قرار می دهد.

وکیل رایگان قوه قضاییه

وکیل رایگان قوه قضاییه

شخصی که به عنوان وکیل در حال فعالیت است، به دو روش ممکن است به این سمت رسیده باشد. او ممکن است در آزمون وکالت که در کانون وکلا برگزار می شود شرکت کرده و بعد از کسب نمره قبولی، وکیل قوه قضاییه شده باشد و یا این که در آزمون هایی که در مراکز مشاوره حقوقی قوه قضاییه برگزار می شود، شرکت کرده باشد. در هر صورت به هر روش که باشد این شخص به عنوان وکیل قوه قضاییه خواهد بود. کسانی که از مسیر دوم وارد می شوند را مشاورین حقوقی قوه قضاییه می گویند. شما می توانید وکیل رایگان قوه قضاییه را از مؤسسات مختلف به خدمت گرفته و تمامی امور حقوقی خود را به آن ها بسپارید. این طور هم در زمان و البته در هزینه نیز صرفه جویی کرده اید. زیرا که اگر قرار باشد امور توسط خود شما انجام شود، می تواند بسیار زمان بر باشد. وکیل رایگان قوه قضاییه یکی از صدها خدماتی است که دفاتر حقوقی مانند تهران مدافع در اختیار شما می گذارند.

وکیل رایگان قوه قضاییه چه ویژگی هایی دارد؟

پیش تر هم ذکر کردیم که وکیل قوه قضاییه، فارغ التحصیل رشته حقوق است. بعد از آن او در آزمون وکالت قوه قضاییه شرکت می کند و بعد از این که نمره قبولی را کسب کرد، پروانه وکالت را از قوه قضاییه دریافت خواهد کرد. اما خب این نه تنها تمام ماجرا نیست بلکه ابتدای راه است. تنها به وکیلی می شود اطمینان کرد که نه فقط مدرک، بلکه کوله باری از تجربه و تبحر در زمینه کیفری و حقوقی داشته باشد. وکلا، هرچه بیش تر در این زمینه فعالیت کرده باشند، دارای زبدگی و مهارت های بیش تری خواهند بود. وکیل رایگان قوه قضاییه در تهران مدافع، از بهترین ویژگی هایی یک وکیل قوه قضاییه برخوردار است و شما می توانید امور حقوقی خود را با خیالی راحت به او بسپارید.

مطلب مرتبط:  آشنایی کامل با انواع چک و نکات مهمی که در هنگام صدور چک باید رعایت کرد

وکیل رایگان قوه قضاییه چه ویژگی هایی دارد؟

آن چه در این جا بدان پرداختیم، بررسی موارد مربوط به مشاوره حقوقی رایگان قوه قضاییه بود. در تهران مدافع، به صورت ۲۴ ساعته توسط بهترین و معتبرترین وکلا، خدماتی حقوقی به شما ارائه می شود. در تمامی زمینه ها می توانید از مشاوره بهترین وکلا بهره مند شوید و بررسی تمامی امور خود را با خیالی راحت به آن ها بسپارید.

سؤالات متداول:

برای اقامه دعوا، وکیل پایه یک دادگستری بهتر است یا وکیل قوه قضاییه؟

از نظر علمی و اعتبار مدرک، می توان گفت هر دو فرد کاملاً شرایطی یکسان دارند. اما در بررسی این امور بهتر است به کسی مراجعه کنید که دارای تخصص و تجربه بیش تر باشد. هر چه فرد با تجربه تر باشد، تبحر بالاتری در پیش بردن پرونده شما خواهد داشت.

آیا دریافت مشاوره حقوقی رایگان قوه قضاییه، نیاز به مراحل خاصی دارد؟

خیر، فقط کافیست در وبسایت تهران مدافع وارد شده و پنل کاربری برای خود بسازید. از آن جا می توانید از خدماتی مانند مشاوره حقوقی رایگان قوه قضاییه با وکیل متخصص ملکی، مشاوره حقوقی رایگان قوه قضاییه خانواده و دیگر خدمات بهره مند شوید.

۳-شرایط کاری وکیل پایه یک دادگستری با وکیل قوه قضاییه چه تفاوتی دارد؟

شرایط کاری این دو فرد هیچ گونه تفاوتی با یکدیگر ندارد و شما می توانید برای پیگیری امور خود به هر کدام از این دو نفر مراجعه کنید. در قبول وکالت شما، این دو نفر هیچ تفاوتی با یکدیگر نخواهند داشت.

۴-وکیل رایگان قوه قضاییه در تهران مدافع، در چه زمینه هایی مشاوره می دهد؟

پیش تر هم ذکر کردیم که مشاوره حقوقی رایگان قوه قضاییه و هم چنین مشاوره های حضوری، درتمامی زمینه ها مانند خانواده، املاک، کیفری و … در کنار شما بوده و بهترین مشاوره ها را به شما ارائه خواهند داد.

3.3/5 - (11 امتیاز)
سوالات شما
۴۰ دیدگاه

سوالات خود را می توانید مطرح کنید تا در اسرع وقت به پاسخ برسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

 1. حمیدرضایی

  سلام وقت شمابخیر،کرگری هستم که ازکارفرمابخاطرندادن سنوات میخوام شکایت کنم کارفرماهرسال ازماامضابرای سنوات میگرفت ولی سنوات نمیدادباوجودامضاهامیتونم سنوات بگیرم یانه؟

  1. شادی اصغری کارشناس حقوقی

   با سلام
   بله میتوانید از طریق اداره کار طرح شکایت نمایید.

 2. فائزه روح الله زاده

  سلام وقتتون بخیر یک مادری که شوهرش فوت شده میتونه سهم یک هشتم رو که از خانه هست الان که هنوز زنده هست بگیره به اسم کسی دیگه بکنه یا اون خونه رو بفروشن و حقشو بده یه یکی از بچه هاش و اینکه آیا همه فرزندانش باید حتما راضی باشن که اینکار رو کنه و اگه یکی از بچه ها مخالفت کنه نمیتونه اینکارو انجام بده؟

  1. شادی اصغری کارشناس حقوقی

   با سلام
   در صورت صدور گواهی انحصار وراثت و مشخص شدن وراث میتواند سهم الارث خود را دریافت و اختیار نگهداری یا انتقال با خود ایشان می باشد.

 3. مجید

  اجرت المثل.. . ملک مشاعی ورثه ای بعد از فوت پدرم. دو نفر از خواهرهایم بدون رضایت من یک سال گذشته وهمچنان ملک راتصرف کرده‌اند و قصد تخلیه وحتی کوچکترین اجاره بابت آن را ندارند. البته با همسر وفرزندانشان، جهت اطلاع از نام مستقیم خواهرهایم در پرونده شکایت کنم. یا از شوهرانشان که به عنوان سرپرست خانواده هستند. با توجه به اینکه شوهر هایشان. هیچ پول نقدی ومالی ندارند. ولی خواهرهایم درنهایت از ملک پدری ارث می‌برند…. لطفأ راهنمایی بفرمایید

  1. زهرا افراس وکیل پایه یک دادگستری

   سلام شما در دادخواست تنظیمی نام هر دو را لحاظ نمایید

 4. میترا سالاری چیست

  حکم توهین پیامکی چیست

  1. شادی اصغری کارشناس حقوقی

   با سلام
   حکم مجازات توهین بستگی به نوع توهین از قبیل ساده یا مشدد دارد،باتوجه به کاهش مجازات ها برای جرم توهین جریمه نقدی از دو تا هشت میلیون تومان در نظر گرفته شده است.

 5. آرتین شمیرانی

  سلام .سال ۸۸ مغازه م اتیش گرفت و تمام لوازم و مدارک سوخت و طلب شرکت ها و افرادی که ازم چک داشتن رو تسویه کردم تا مبلغ ۱۵۰ میلیون…امروز از شورای حل اختلاف زنگ زدن یک آقایی یک چک ۹۶ هزار تومانی از شما داره و گذاشته اجرا و شکایت کرده و باید یک و نیم میلیون بدین .برام اصلا وجه چک مهم نبود اما امروز این آقا زنگ زده و بجای اینکه ایشون شرمنده باشه بعد ۱۱ سال چک زو اقدام کرده شروع کرده به قلدر بازی که اگر ندی من چکو میبرم دادگاه و میگیرم و ازین حرفا..خواستم ببینم با توجه به گذشت ۱۱ ساله از صدور چک من چکار میتونم بکنم تا دادگاه متوجه سال انگاری ایشون در اقدام چک بشه ،من ۱۵۰ میلیون چک ملتو دادم ۱۱ سال پیش آخه دیگه ۹۶ هزارتومن عددی نبود که تازه یادش افتاده و اومده شکایت کرده ،آدرس و تموم بیوگرافی بنده زو هم داشته .ممنونم

  1. بهزاد گروسی وکیل پایه یک دادگستری

   سلام متاسفانه مطالبه وجه چک با این وصف خلاف قانون نبوده و منعی ندارد صرفا موضوع به جهت اخلاقی صحیح نیست

 6. امیر

  سلام وقت بخیر چکی دارم از سال ۹۳ که امسال برگشت زدم واقدام کردم شکایت کردم ورای صادر شده و از ماده ۳۱۹ مرور زمان استفاده کرده میخام بدونم میتونم به این رای اعتراض کنم که تاخیر تادیه از تاریخ چک محاسبه بشه نه از تاریخ دادخواست؟

  1. سجاد روزبهانی وکیل پایه یک دادگستری

   با سلام سوال شما واضح نیست طبق ماده ۳۱۹ اگر وجه برات یا فته‌طلب یا چک را نتوان به واسطه حصول مرور زمان پنج سال مطالبه کرد دارنده برات یا فته‌طلب یا چک می‌تواند تا‌حصول مرور زمان اموال منقوله وجه آن را از کسی که به ضرر او استفاده بلاجهت کرده است مطالبه نماید.
   ‌تبصره – حکم فوق در موردی نیز جاری است که برات یا فته‌طلب یا چک یکی از شرایط اساسی مقرر در این قانون را فاقد باشد.
   حال با توجه به ماده فوف دعوی شما رد شده است؟
   در مورد تاخیر تادیه هم باید به استحضار برسانم از تاریخ گواهی عدم پرداخت دیر کرد محاسبه می شود و لیکن با توجه به رأی وحدت رویه شماره ۸۱۲ هیأت عمومی دیوان عالی کشور در خصوص مبدأ محاسبه خسارت تأخیر تأدیه وجه چک – مصوب ۱۴۰۰/۰۴/۰۱جدید تاخیر تادیه نسبت به چک های جدید از تاریخ صدور چک قابل محاسبه خواهد بود .

   1. محمد مهدی سنچولی

    با سلام و احترام خدمت شما
    بنده به چک دارم تاریخ چک سال۹۲است و برگشت نزده بودم
    ولی امسال یعنی ۱۴۰۰/۶/۲۴اقدام به برگشت زدن چک کردم
    و چک را پیگیری قانونی کردم و رای صادر شد که مشمول مرور زمان شده واز ماده ۳۱۸و۳۱۹قانون تجارت چک استفاده شده
    و بنده اعتراض کردم و اعتراض بنده هم قابل قبول نبود آیا جای دیگر میتوانم اعتراض کنم
    درضمن چک را بابت نهال دریافت کردم آیا میتوانم معامله را فسخ نماینم بگم نهال های بنده رو برگردونید بگم الان که شما پول همون موقع رو میخاین بدین منم نهال خود را میخواهم
    باتشکر

    1. سجاد روزبهانی وکیل پایه یک دادگستری

     سلام بله می توانید از چک به عنوان یک سند عادی استفاده و مطالبه وجه نمایید.

 7. زهرا

  سلام خسته نباشید بنده در شهر دیگر زندگی می‌کردم و خانه ایی در تهران داشتم من به وکیل وکالت بلاعزل دادم برای فروش خانه در تهران ولی وکیل در تهران خانه رو فروخت ولی پول به من نداد و رسیدی هم از من دریافت نکرد الان میتونم برای بازگشت خانه ام اقدام کنم؟

  1. شادی اصغری کارشناس حقوقی

   با سلام
   چون شما وکالت برای فروش داده اید متاسفانه خیر ولی میتوانید حساب دوران وکالت و یا ثمن معامله را مطالبه نمایید.

 8. علی

  سلام همسربابرادرش ملکی خریدن ۴ دانگ همسرم و۲ دانگ به اسم برادرش سند خورده ۲ ساله همسرم کرایه نمیده برادرش شکایت کرده داخل قولنامه نوشته اکه قرداد تموم بشه روزی ۵۰ تومان باید خسارت بدید همسرم بی اطلاع از این قولنامه فقط امضاکرده حالا اون میتونه حقش کامل بکیره

  1. محسن ارجمندی کارشناس حقوقی

   سلام
   برادر همسر شما نسبت به سهمشان می‌توانند حق و حقوق خود را مطالبه کنند

 9. یعقوبی

  سلام خسته نباشین من سال ۹۸مبلغ ۵۶میلیون تومن در شراکت به یه آقایی دادم که طلافروشی دارن دست نوشته ازشون دارم تاریخ قرارداد یک ساله بوده در شراکت در کسب و کار طلا بود دو ماه به من سود دادن اونم مبلغ خیلی کم بعد دوماه اعلام ورشکستگی کردن از سال ۹۸برج ۱۱منو سر کار گذاشتن هی میگن پولتو میدم ولی خبری نیست منو یه راهنمایی کنین بگین من چیکار کنم من دوساله پولم دستشه قرادادم یک ساله بوده من الان باید چیکار کنم هر یک میلیون به من ۲۵هزار تومن میدادن سود

  1. بهزاد گروسی وکیل پایه یک دادگستری

   با سلام شما باید جهت مطالبه اصل مبلغ دادخواست مطالبه وجه بدهید

 10. یعقوبی

  سلام خسته نباشین من در سال ۹۸مبلغ ۵۶میلیون تومان به یه آقایی دادم که طلافروشی داشتن قرار بود با پول من در کسب و کار طلا کار کنن دوماه به من سود دادن اونم خیلی کم و بعد دو ماه اعلام ورشکستگی کردن الان حدود دوسال پول منو نمیدن ولی هی سر کار میزاره ازشون دست‌نوشته دارم که قرار دادمون یک ساله بوده من باید چیکار کنم خیلی ضرر کردیم

  1. شادی اصغری کارشناس حقوقی

   با سلام
   میتوانید اقدام بر طرح دعوی مبنی بر مطالبه‌ی وجه نمایید.

 11. جم

  سلام. یکی از دوستان با استفاده از ناآگاهی من و با ۷۰۰هزار تومان در حدود ۱.۵ سال پیش حساب من را در اختیار گرفت و آن را در اختیار بالادستی های خود قرار داد تا در سایت های شرط بندی استفاده کنند. چندین ماهه درگیر سوال و جواب های پلیس فتا و این اواخر دادگستری بعنوان مطلع قرار گرفتم. ولی جدیداً ابلاغیه ای تحت عنوان متهم به راه اندازی سایت های قمار در فضای مجازی دریافت کردم.
  تا جایی هم که در این سوال و جواب ها برام مشخص شده مبلغ ۱۰میلیون از حساب من سوءاستفاده شده.
  چه کنم این کابوس تموم شه و هر روز تن خانواده بخاطر این اشتباه من که با حضور پلیس در محل سکونت ما به لرزه میفته دیگه این استرس هارو نداشته باشه؟
  آیا احتمال دارد من را زندانی کنند و سابقه دار شوم ؟
  چه کنم اتفاقات ناخوشایند برام نیفتد؟

  1. شادی اصغری کارشناس حقوقی

   با سلام
   با توجه به اینکه حساب به نام شما بوده متاسفانه در این مورد ذینفع می باشید،جهت بررسی پرونده و بهبود خدمات تماس حاصل فرمایید.

 12. محمد

  باسلام دراسفند۹۹درحین کاردرکارگاه دچارپارگی تاندون شانه راست شدم بعدازمراجعه به بیمارستان وانجام عمل جراحی وترمیم تاندون به سه ماه استراحت درمنزل وسه ماه انجام کارسبک درکارگاه رادکتربرام نامه دادکه کارفرماقراردادمو تمدیدنکردوبیکارشدم آیا می توانم برای دیه وخساراتم شکایت کنم(ضمناکارفرماادعا میکندقطعه ای که روی آن کارمیکردم وحادثه دیدم کارآنهانبوده مال یکی ازهمکارابوده)

  1. سروش حسن منفرد وکیل مدنی روابط کار

   با سلام
   بله قابل پیگیری و وصول دیه است

 13. نادر قهرمانی

  باسلام، من در یک معامله ملکی بعلت تخلف طرف معامله در داده تقاضای فسخ معامله را نمودم و دادگاه حکم به فسخ معامله را در شهریور۱۳۹۹ داد و بعد از ماهها که طرفم درخواست تجدید نظر نکرد و حکم قطعی شد وقتی برای اجرای حکم به دادگاه مراجعه کردم، ابتدا مرا به شورای حل اختلاف ارجاع دادند و بعد از عدم سازش با طرف مقابل دوباره در یک شعبه دیگر دادگاه برایم دادگاهی گذاشته و از من درخواست شاهد زمان معامله می کنند. و اصلاً توجهی به حکم صادرشده قبلی که قطعی شده و باید اجرا شود نمی کنند. و علناً از طرف من که یک کلاهبردار است حمایت می کنند. من چکار کنم؟

 14. محمد رتکی

  باسلام بنده قصد ازدواج باخانمی را داشتم بااصرار ایشان اقدام به خرید کلیه وسایل منزل نمودم فاکتورهای خرید به نام خودم بودند، به قصد کار به تهران آمدم قولنامه منزل به نام خودم بود بعد ۲سال قولنامه به نام ایشان تغییر دادم تا وام ودیعه بردارد هنگام مراجعت ایشان شبانه اقدام به بردن وسایل نموده بودند و با شخصی تبانی کردهبودند فیلم دوربین مداربسته و فاکتور به دادگاه ارائه دادم اما در قرار آمده امانی بودن اثبات نشده است فایل صوتی دارم که خانم اقرار می‌کند وسایل را بر می‌گردانم آیا فایل صوتی مدرک محکمه پسن میباشد و راههای اثبات چیست؟

  1. سروش حسن منفرد وکیل مدنی روابط کار

   با سلام
   عنوان طرح دعوی و اینکه دعوی بابت وسائل یا مبایعنامه بوده است در سوال ذکر نشده اما در کل فاکتور ها،وجه های پرداخت شده و عدم وجود لیست سیاهه جهیزیه و همچنین بررسی اثبات مالکیت خانم نسبت به اموال و چند دلیل دیگر از عوامل موثر و مهم میباشند
   با مشاورین ما تماس فرمایید

 15. مسعود

  باعرض سلام. حدود ۵سال پیش ماشینی با۲ نفر معامله کردم که زیر قیمت بود شکایت کردم که وکیلم حکم استرداد وخسارت ماشینوگرفت خسارتو ازشون گرفتم ولی ماشینو پس ندادن حالا من باید چیکار کنم که ماشینو بدن؟ آیا باید درخواست بدم؟ ماشین به شخص سومی فروخته شده و اونم ماشینو پنهان کرده. آیا کار خاصی هست که من نکردم؟لطفا راهنمایی کنید. با تشکر از شما

  1. بهزاد گروسی وکیل پایه یک دادگستری

   سلام خیر از طریق اجرای احکام طبق حکم اقدام نمایید

 16. الهام یوسفی

  چقدر هزینه یه شکایت ساده بر علیه پدرم که ممانعت می کنه از درمانم میشه فقط چون من نمی تونم شکایت تنظیم کنم مجبورم از یه وکیل بخواهم برای شورای حل اختلاف انجام بده فقط در حد همین ایا این امکانش هست

  1. سروش حسن منفرد وکیل مدنی روابط کار

   با سلام
   بله امکان پذیر است لکن هزینه های پرونده با توجه به نوع آن و نوع خواسته متغییر میباشد
   جهت بررسی بیشتر با مشاورین ما تماس بفرمایید

 17. محسن بجندی

  سلام . وکالتنامه را که خودم با اصرار بنگاهی نوشتم امضا کردم. و به مبایعه نامه مادر هم امضا زدم و قرار و صحبتی نداشتیم و نشد که مبایعه نامه بنام مادر نوشته شود تنها فرزند در نزدیکی مادر بنده پسر بزرگشان بود همه کارها را بنگاهی با مخفی کاری و عدم اطلاع بنده انجام داد هنوز بعد از ۱۰ ماه نه مبایعه نامه مادر و نه خریدار و نه اجاره نامه مادرم را که یک طبقه را بهش اجاره داده بود ندیدم وهرچقدر گفتم زیر بار نرفت مدرکی جز اجاره نامه یک طبقه را که ۳سال نام بنده موجر در اجاره یک طبقه نوشته شده دارم و کرایه را به مادر میدادند جز اجاره نامه مدرکی ندارم

  1. زهرا افراس وکیل پایه یک دادگستری

   سلام بفرمایید در متن وکالتنامه ایا امکان فروش به وکیل که همانا مادر شما بوده قید گردیده یا خیر؟

 18. محسن فریدونی

  سلام خسته نباشید ملک ارثیه را کل وراث وکالت به مادر دادند تا بفروشد. و وکالت نامه دست نویس و بدون محضر بود متاسفانه از بیسوادی و پیری مادر مشاور املاک سو استفاده کرده و اول مبایعه نامه را از طرف ورثه بنام مادر نوشته و چون اکثر خواهر ها بیسواد بودند از همه شون اثر انگشت گرفته است و بعد بنام مادر صاحب ملک مبایعه نامه به خریدار نوشته است وگذشته از اینها با فوت مادر یک ماه بعد از قرارداد هنوز سهم ارث بنده پرداخت نشده است خریدار پول را بدون اجازه به بنگاه داده و بنگاه به ۲تا برادر اضافه از سهم الارث پرداخت کرده است وکمسیون را ۳برابر برداشته پول دست خودش بود هرطوردلش میخواست انجام میداد فروردین ۹۹انجام شده مادر از برج ۳بیمارستان بستری شد و کلا هیچی یادش نیامد حرف های دیگری میزد خریدار به من میگوید شما را نمیشناسم بنگاه یه مبلغ نصف حق قانونی تلاش میکنه بگیرم و قرارداد خریدار را امضا کنم چون جدا از بنام مادر نوشتن از کل ورثه امضا گرفته که تایید کنند با اطلاع ما فروخته شده قبول نمیکنم که اردیبهشت وقت پول بنده بود الان به ان مبلغ چیزی نمیدهند. میگوید نگیری از دست ات میپرد ؟البته شماره کارتم را از برادرم گرفته و ۱۰میلیون واریز کرده که سرجاش هست حال چطور اقدام کنم به حق ام برسم ابطال مبایعه نامه مسموع هست و یا معامله فضولی میشود بعد مادر در قید حیات نیست کل ورثه باید خطاب قرار گیرد ؟ باتشکر

  1. بهزاد گروسی وکیل پایه یک دادگستری

   سلام
   ابتدا بفرمایید که شما تا کنون امضا در خصوص قرارداد دادهاید یا وکالتنامه یا خیر
   در صورت منفی بودن پاسخ ابطال معامله است اگر به صورت شش دانگ فروخته شده باشد

 19. مینا رضوان

  من یه قرارداد دارم، که در دفتر اسناد رسمی هم ثبت شده، اما طرف مقابلم تعهدات اش عمل نکرده. می‌خوام شکایت اش کنم. باید چکار کنم؟

  1. سجاد روزبهانی وکیل پایه یک دادگستری

   سلام
   باید دادخواست الزام به ایفای تعهد مطرح بفرمایید.

  2. شادی اصغری کارشناس حقوقی

   با سلام
   میتوانید اقدام به طرح دعوی مبنی بر الزام به ایفای تعهد فرمائید،برای بررسی قراداد و بهبود خدمات تماس حاصل فرمائید.

... ...
مشاوره تلفنی رایگان مشاوره تلفنی رایگان - 02191001312