... ...

مهاجرت به اسپانیا توسط وکلای پایه یک در گروه وکلای تهران مدافع

 • 7 تیر 1401
 • بدون نظر
 • 5 دقیقه
 • 369 بازدید

در ارتباط با بحث گسترده مهاجرت تلاش می کنیم اطلاعات کوتاه و جامعی را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. امید آنکه بتوانیم شما را در جهت رسیدن به اهدافتون یاری رسانیم.

مهاجر کیست؟

طبق تعریف سازمان بین المللی مهاجرت (IOM) به شخصی که از مرزهای بین المللی یا داخل کشوری خارج از محل معمول زندگی خود نقل مکان کرده یا می کند می گویند.

در سال ۱۹۵۱ سازمانی تحت عنوان سازمان بین المللی مهاجرت (IOM) ایجاد گردید. سازمانی بین دولتی و پیشرو در زمینه مهاجرت دولتی، بین دولتی و غیر دولتی که ۱۵۶ کشور عضو، ۱۰ کشور ناظر و بیش از ۸۰ IGO ناظران آن هستند. وظیفه IOM یافتن راه حل های عملی برای مشکلات مهاجرت و ارائه کمک های بشر دوستانه به مهاجران با قوانین موجود و کاملاً قانونی می باشد.

مهاجرت به اسپانیا

در سال ۲۰۲۰ تعداد مهاجران بین المللی به ۲۷۲ میلیون نفر در جهان رسید. طیق داده های پرتال جهانی آسیا میزبان ۳۱ درصد، اروپا ۳۰ درصد، آمریکا ۲۶ درصد، آفریقا ۱۰ درصد و اقیانوسیه ۳ درصد از جمعیت مهاجرین بین المللیست.

فرد یا افراد برای تحصیل، فرار از مشکلات داخلی، پیشرفت مالی، شغل، تروریسم و یا نقص یا تجاوزات حقوق بشری کشور اولیه خود را ترک می کند. حتی برخی به دلیل اثرات نامطلوب محیطی، آب و هوایی، بلایای طبیعی و سایر عوامل مهاجرت می کنند.

امروزه تعداد افرادی که در کشوری غیر از کشور مادری خود زندگی می کنند بیش از هر زمان دیگریست. در سال ،۵/۳ درصد، در سال ۲۰۰۰، ۸/۲ درصد و در سال ۱۹۸۰، ۳/۲ درصد از جمعیت کل جهان مهاجرت کردند. بنابراین آمار نشان دهنده علاقه مردم به مهاجرت می باشد.

مؤسسه حقوقی تهران مدافع با مطالعه و تحقیقات کامل و شناخت کشورهای مختلف دنیا و اشراف بر کشورهای مهاجرپذیر، شناخت قوانین حقوقی و حقیقی و داشتن وکلای مجرب در هر کشوری به افراد کمک می کنند بهترین انتخاب مسیر را داشته باشند.

مطلب مرتبط:  دادخواست تجدید نظرخواهی حقوقی - نحوه تجدیدنظر خواهی حقوقی

گروه مهاجرتی تهران مدافع، در کنار وکلای محترم دادگستری با آگاهی از قوانین مهاجرت و استفاده از کارشناسان مجرب که نه تنها از بعد علمی بلکه از بعد تجربی نیز شناخت کامل از محیط کشورهای موردنظر را دارند به عزیزانی که قصد مهاجرت کرده کمک می کنند در سریع ترین زمان با بهترین و به روزترین روش ها به اهداف خود جامه عمل بپوشانند.

مؤسسه با در اختیار قراردادن اطلاعات و تجربیات شما را در صحیح ترین مسیر قرار داده و به قانونی مهاجرت کردن افراد به کشورهای مختلف کمک می نماید.

امروزه راه های زیادی اعم از سرمایه گذاری، تمکن مالی، تحصیل، خرید ملک، الحاق به خانواده، ویزای کاری، خود اشتغالی، اسپانسرشیپ، ثبت شرکت، استارت آپ، اسکالرشیپ و دیگر موارد از جمله راه های گرفتن اقامت و شهروندی کشور ثانویه می باشد.

درباره اسپانیا

درباره اسپانیا

اسپانیا جزء کشورهای با ثبات و بی حاشیه اروپایی است و مهاجرت به این کشور از طرق مختلف مثل کار، تحصیل، سرمایه گذاری، خرید ملک، تمکن مالی، ازدواج و الحاق به خانواده و غیره جزء اهداف متقاضیان می باشد. معمولاً هدف افراد از مهاجرت به این کشور اروپایی اخذ اقامت کوتاه مدت و بلند مدت است که می توانیم برای مهاجرت و کسب اطلاعات مناسب با تیم مهاجرتی گروه تهران مدافع در تماس باشید.

اسپانیا با داشتن ۵۰۵۹۹۲ کیلومترمربع وسعت پنجاه و دومین کشور وسیع جهان است. اسپانیا از شمال با فرانسه و آندورا و از جنوب نیز با جبل الطارق که به سرزمین های فرامرزی بریتانیا تعلق دارد هم مرز است. جمعیت کشور اسپانیا طبق سرشماری سال ۲۰۱۹، ۴۶۹۴۰۰۰۰ نفر می باشد که ششمین کشور پرجمعیت در اروپا محسوب می شود.

ده دلیل برای مهاجرت به اسپانیا

 • آب و هوا
 • هزینه زندگی
 • کیفیت زندگی
 • ارزش پول
 • سرمایه گذاری
 • خونگرم بودن مردم
 • مالکیت صدرصدی در خرید ملک و اتومبیل
 • مزایای خدماتی
 • بهبود استاندارد زندگی
 • دسترسی آسان
مطلب مرتبط:  شرایط مطالبه خسارت تاخیر یا عدم انجام تعهد و تفاوت های آن

مزایای تحصیل در اسپانیا

۱- متد آموزشی روز دنیا: آموزش در بالاترین سطح در همه مقاطع به زبان انگلیسی و اسپانیایی

۲- مدرک تحصیلی بین المللی معتبر: با داشتن مدرک معتبر از مدارس اسپانیا ادامه تحصیل راحت تر صورت می پذیرد.

۳- تحصیل در دانشگاه های معتبر دنیا: امکان اخذ بورسیه تحصیلی برای ادامه تحصیل در دانشگاه های بزرگ و معتبر دنیا.

۴- هزینه کمتر: تحصیل در کشور اسپانیا در مقایسه با دیگر کشورهای عضو اتحادیه اروپا پایین تر و مناسب تر است.

مزایای تحصیل در اسپانیا

هزینه تحصیل در اسپانیا

– مقطع کارشناسی، دانشگاه دولتی، سالانه ۴ تا ۶ هزار یورو

– مقطع کارشناسی، دانشگاه خصوصی، سالانه ۵۵۰۰ تا ۱۸۰۰۰ هزار یورو

– مقطع کارشناسی ارشد، سالانه ۶ تا ۸ هزار یورو

– تحصیل در مقطع دکتری، رایگان

– بیمه مقطع دکتری سالانه ۶۰۰ تا ۸۰۰ یورو

درآمد در کشور اسپانیا

فردی که در اسپانیا کار می کند به طور معمول ماهیانه حدود ۲۰۰۰ یورو درآمد کسب می کند، محدوده حقوق از ۸۳۰ یورو تا ۱۱۴۰۰ یورو می باشد.

اسپانیا پنجاه و دومین کشور بزرگ دنیا

اقتصاد چهارم اتحادیه اروپا، اسپانیاست که ۹/۸ درصد از تولید ناخالص داخلی این اتحادیه را به خود اختصاص داده است.

مادرید ارزان تر از سایر کلان شهرها

هزینه های عمومی شامل سکونت، غذا، لباس، حمل و نقل، تفریحات و هزینه های سلامت فردی است. این هزینه ها به طور کلی ۴۹ درصد کمتر از هزینه زندگی در نیویورک، ۴۲ درصد کمتر از هزینه زندگی در لندن، ۳۵ درصد کمتر از هزینه زندگی در ترکیه، ۳۵ درصد کمتر از هزینه زندگی در لس آنجلس، ۱۹ درصد کمتر از هزینه زندگی در مونیخ و پاریس و ۶ درصد کمتر از هزینه زندگی در ریودوژانیرو است.

5/5 - (3 امتیاز)
سوالات شما
بدون دیدگاه

سوالات خود را می توانید مطرح کنید تا در اسرع وقت به پاسخ برسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

... ...
مشاوره تلفنی رایگان مشاوره تلفنی رایگان - 02191001312