... ...

مشاوره حقوقی رایگان ۲۴ ساعته ⚖️ وکیل آنلاین چت | تهران مدافع

 • 2 اردیبهشت 1400
 • ۱,۹۷۳ نظر
 • 14 دقیقه
 • 21980 بازدید

 در چه زمینه ای مشاوره حقوقی رایگان می خواهید؟

 • کافی است با ما تماس بگیرید ما در هر زمینه وکیل متخصص داریم و به محض تماس به وکیل متخصص وصل می‌شوید.
 • مشاوره حقوقی کاملا رایگان خانواده ، ملکی ، ثبتی ، مالی ، اداره کار ، وراثت و …
 • مشاوره حقوقی آنلاین در واتس آپ شماره ۰۹۳۶۹۳۵۷۱۰۴
 • امکان تقسیط حق الوکاله با در نظر گرفتن شرایط مالی موکل
 • مشاوره حقوقی تلفنی با شماره ویژه ٩١٠٠١٣١٢-٠٢١ و ۰۹۳۶۹۳۵۷۱۰۴

اطمینان داشته باشید در تهران مدافع هیچ هزینه ای برای مشاوره حقوقی تلفنی دریافت نمی شود و شما میتوانید به راحتی با وکیل متخصص ارتباط تلفنی بگیرید.
وکلا و مشاوران ما به صورت ۲۴ ساعته آماده ارائه مشاوره حقوقی رایگان هستند تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

مشاور حقوقی کیست؟

مشاور حقوقی شخصی است که در رشته حقوق تحصیل کرده و با مطالعه و تجربه تسلط نسبی بر قوانین و مقررات و رویه دادگاه ها پیدا کرده است. اشخاص مختلفی در در این حوزه فعالیت می کنند و مدعی هستند که مشاور حقوقی هستند. دانشجویان و فارغ التحصیلان حقوق، کارآموزان وکالت، کارمندان دادگستری ها و دادگاه ها، قضات بازنشسته و حتی کارچاق کن ها و…

بهترین مشاور قطعا یک وکیل پایه یک دادگستری است که علاوه بر تسط بر قوانین و مقررات و روند پیش برد یک پرونده در دادگاه ها و مراجع قضایی سالیان متمادی در این حوزه فعالیت داشته و تجربه بسیار خوبی برای ارائه مشاوره حقوقی دارد.

حال چگونه باید یک وکیل دادگستری متخصص برای مشاوره حقوقی پیدا کنیم؟

بهترین راه برای یافتن یک وکیل دادگستری متخصص و با تجربه تماس با یک موسسه حقوقی یا گروه وکلای معتبر و با سابقه است. در این حالت شما ابتدا با منشی گروه مکالمه خواهید داشت و منشی با شنیدن موضوع پرونده، شما را به وکیل متخصص جهت ارائه مشاوره حقوقی رایگان ارجاع خواهد داد.

گروه وکلای تهران مدافع بهترین وکلای تهران و کرج را گرد هم آورده است تا به شما مراجعین عزیز خدمات خوب و بی نقص حقوقی ارائه نماید.

مشاوره حقوقی آنلاین فوری

روش های مشاوره حقوقی

گروه وکلای تهران مدافع بهترین وکلا را به شما معرفی می نماید و راه های مختلفی را جهت ارائه خدمات مشاوره حقوقی به مراجعین خود فراهم آورده است تا اشخاص بتوانند با توجه به اوضاع و احوال و شرایط خود بهترین راه را جهت ارتباط با وکیل انتخاب کرده و از خدمات مناسب خود استفاده نمایند. راه های دریافت مشاوره حقوقی در تهران مدافع عبارت است از:

مشاوره تلفنی

آسان ترین راه برای دریافت مشاوره حقوقی در تهران مدافع مشاوره تلفنی است. شما می توانید با تهران مدافع تماس بگیرید و به وکیل متخصص متصل شوید و مشاوره رایگان حقوقی دریافت نمایید.

روند دریافت مشاوره حقوقی تلفنی در تهران مدافع به این صورت است که به محض تماس با تهران مدافع به کارشناسان حقوقی دفتر متصل خواهید شد. این کارشناسان با گوش کردن به موضوع سوال، شما را به وکیل متخصص موضوع متصل خواهند نمود و شما می توانید سوال کامل خود را با وکیل درمیان بگذارید و بهترین پاسخ را به سوالات خود دریافت کنید.

برای ارتباط با تهران مدافع می توانید با شماره تلفن ثابت « ۰۲۱۹۱۰۰۱۳۱۲ » تماس بگیرید و مشاوره حقوقی رایگان از وکیل پایه یک دادگستری دریافت کنید.

مشاوره آنلاین

در سالهای اخیر به دلیل گسترش ابزارهای آنلاین و استفاده زیاد مردم از نرم افزارهای ارتباط  آنلاین گرایش مردم به استفاده از روش های جایگزین مراجعه حضوری بسیار بیشتر از قبل شده است. شیوع ویروس کرونا نیز یکی از دلایلی است که باعث شده مردم بیشتر مشتاق به دریافت خدمات آنلاین باشند.

همچنین افرادی که خارج از تهران هستند و جهت دریافت مشاوره امکان حضور در دفتر تهران مدافع حضور یابند نیز می توانند در هر ساعت از شبانه روز و در هفت روز هفته از خدمات مشاوره آنلاین دفتر تهران مدافع استفاده کنند.

برای دریافت مشاوره آنلاین می توانید به ۲ صورت اقدام نمایید.

 1. جلسه آنلاین مشاوره با وکیل پایه یک دادگستری

برگزاری جلسه آنلاین مشاوره با وکیل پایه یگ دادگستری متخصص یکی از مهم ترین خدمات گروه وکلای تهران مدافع می باشد. برای برگزاری جلسه مشاوره آنلاین می توانید به شماره تلفن « ۰۲۱۹۱۰۰۱۳۱۲ » تماس حاصل فرمایید و وقت مشاوره حقوقی آنلاین از طریق واتساپ با وکیل پایه دادگستری متخصص رزرو نمایید.

چنانچه در روزهای تعطیل و خارج از ساعت اداری نیاز به مشاوره آنلاین داشته باشید می توانید به شماره واتساپ  تهران مدافع  پیام بدهید و وقت مشاوره آنلاین خود را رزرو نمایید.

باید دقت داشته باشید که جلسه مشاوره آنلاین در گروه تهران مدافع رایگان نیست و مانند مشاوره حضوری مستلزم پرداخت هزینه است.

 1. چت آنلاین با وکیل پایه یک دادگستری

یکی دیگر از راه های مشاوره آنلاین در تهران مدافع، مشاوره رایگان حقوقی با چت در واتساپ است. می توانید به واتساپ پیام بدهید و سوال خود را مطرح کنید. می توانید از طریق همین شماره واتساپ مدارک خود را ارسال نمایید تا وکیل مشاور شما بتواند راهنمایی بهتری را در اختیار شما قرار دهد. در این روش می توانید سوالات خود را تایپ کرده و یا حتی در قالب VOICE  مطرح نمایید و پاسخ مقتضی را از وکیل متخصص موضوع خود دریافت نمایید.

 1. تکمیل فرم طرح سوال

پر کردن فرم سوال در انتهای صفحه یکی دیگر از راه های مشاوره آنلاین می باشد. در این روش شما می توانید فرمی که در انتهای همین صفحه قرار دارد را پر کرده و سوال خود را در کادر مورد نظر تایپ کنید و به سرعت و در هر ساعت از شبانه روز پاسخ خود را در همین صفحه دریافت کنید. یکی از امتیازات این روش این است که سوال شما و پاسخ وکیل در معرض دید عموم قرار می گیرد و دیگر بازدیدکنندگان سایت نیز می توانند از سوال شما و پاسخ وکیل استفاده نمایند و از طرح سوالات تکراری جلوگیری شود.

مطلب مرتبط:  جلسه مشاوره طلاق توافقی و آشنایی کامل با مراحل آن

مشاوره وکیل تلفنی رایگان ٢۴ ساعته

مشاوره حضوری

بهترین راه مشاوره قطعا مشاوره حقوقی حضوری است. گروه وکلای تهران مدافع در تهران و در محله سعادت آباد واقع شده است.  برای مراجعه حضوری به دفتر تهران مدافع و ملاقات با وکیل متخصص می توانید به آدرس زیر مراجعه نمایید.

آدرس: تهران، سعادت آباد، بلوار دریا، خیابان صرافهای جنوبی، انتهای نفیسی غربی، پلاک ۷۲ طبقه چهارم.

برای رزرو وقت مشاوره حضوری بهتر است ابتدا با دفتر گروه وکلای تهران مدافع تماس بگیرید یا به شماره واتساپ دفتر پیام دهید و وقت مراجعه حضوری و مشاوره حقوقی حضوری خود را رزرو نمایید. مراجعه حضوری امتیازات فراوانی برای مراجعین دارد.

 1. مواجهه حضوری با وکیل
 2. بررسی دقیق مدارک
 3. مشاوره کامل و پاسخگویی به همه سوالات
 4. امکان پذیرش پرونده توسط وکیل

مرکز مشاوره حقوقی تلفنی تهران مدافع

تهران مدافع مرکز مشاوره حقوقی تلفنی برای رفاه حال شما عزیزان فراهم نموده است که می توانید در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت شبانه روز با آن تماس بگیرید و مشاوره حقوقی تخصصی از وکلای پایه یک دادگستری دریافت نمایید. تهران مدافع بهترین وکلای متخصص را گرد هم آورده و به نحوی برنامه ریزی نموده که در هر ساعت از شبانه روز بتوانید با وکیل متخصص موضوع، ارتباط داشته باشید.

چنانچه در روز و ساعت اداری نیاز به مشاوره حقوقی دارید می توانید با شماره « ۰۲۱۹۱۰۰۱۳۱۲ » تماس بگیرید و مشاوره دریافت نمایید

همچنین در خارج از ساعات اداری می توانید با شماره های زیر نیز تماس حاصل نمایید.

انواع خدمات مشاوره در تهران مدافع

مزایای بهره گیری از مشاوره حقوقی رایگان تهران مدافع

بهره گیری از مشاوره حقوقی برای هر اقدامی که بار حقوقی دارد لازم است. چون ممکن است عدم دریافت یک مشاوره حقوقی ساده  کوتاه منجر به ورود خسارات جبران ناپذیر شود. گاه یک تماس کوتاه و دریافت یک مشاوره کوتاه حقوقی از وکیل پایه یک دادگستری می تواند مسیر اقدام را تغییر دهد و از صرف زمان و هزینه های بسیار زیاد جلوگیری نماید. اما اینکه از چه کسی مشاوره بگیریم یا با کجا برای دریافت مشاوره تماس بگیریم خود یک موضوع مهم است.

تهران مدافع بهترین وکلا را در تهران و کرج برای موضوعات و پرونده های مختلف گرد هم آورده است تا بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه نماید. مشاوره حقوقی با وکلای تهران مدافع مزایای زیادی برای مراجعین دارد که به مهمترین آنها اشاره می کنیم:

 1. مشاوره با وکیل پایه یک متخصص موضوع
 2. مشاوره حقوقی تلفنی رایگان
 3. امکان چت با وکیل و دریافت مشاوره آنلاین
 4. امکان مشاوره حضوری با بهترین وکلا
 5. امکان برگزاری جلسه غیر حضوری
 6. بررسی مدارک از طریق واتساپ
 7. پشتیبانی ۲۴ ساعته حتی در روزهای تعطیل

مشاوره حقوقی تصویری

مشاوره حقوقی در تهران مدافع

مشاوره حقوقی خانواده

امور مربوط به خانواده تقریبا پر تعدادترین پرونده های دادگستری هستند. به خصوص در سالهای اخیر میزان اختلافات خانوادگی به شدت افزایش یافته است. به نخوی که گفته می شود تقریبا از هر ۳ ازدواج یک مورد به طلاق ختم می شود. مسائل خانواده علی رغم اینکه ظاهر ساده ای دارند و بیشتر افراد فکر می کنند خود می توانند در دادگاه های خانواده وارد عمل شوند . این تصور اشتباه است و بارها مشاهده شده است که افراد بدون داشتن اطلاعات درست در زمینه قوانین و مقررات خانواده متحمل ضررهای جبران ناپذیری شده اند.

در رابطه با اموری مثل طلاق، طلاق توافقی، مطالبه مهریه، نفقه، اجرت المثل ایام زوجیت، حضانت فرزندان، ممنوع الخروجی همسر یا فرزندان، الزام به تمکین، اثبات یا نفی نسب و… می توانید به وکیل خانواده مراجعه نمایید.

گروه وکلای تهران مدافع یک تیم متخصص از وکلای خانواده را گرد هم آورده است تا بهترین خدمات را به شما مراجعین محترم ارائه کند. شما می توانید با شماره « ۰۲۱۹۱۰۰۱۳۱۲ » تماس بگیرید و به صورت رایگان مشاوره حقوقی خانواده دریافت کنید و با وکیل پایه یک دادگستری خانواده مکالمه کنید.

مشاوره حقوقی کیفری

امور کیفری اموری هستند که با جرم و جنایت و مجازات سر و کار دارند. همین امر حساسیت این موضوعات را تشدید می نماید. تصور کنید به دلیل عدم اطلاع صحیح از قوانین و روند دادگاه ها به حبس محکوم شوید. وکیل کیفری متخصص می تواند از بروز هرگونه اتفاق غیر قابل پیش بینی برای شما جلوگیری نماید.

وکلای متخصص پرونده های کیفری در تهران منافع آماده ارائه خدمات حقوقی از جمله مشاوره کیفری و قبول دعاوی و طرح شکایت کیفری می باشند. می توانید با شماره « ۰۲۱۹۱۰۰۱۳۱۲ » تماس بگیرید و از وکیل کیفری تهران مدافع مشاوره رایگان حقوقی دریافت کنید.

مشاوره حقوقی اداره کار

رابطه کارگر و کارفرما همیشه جزو روابط پر چالش است که هموار منشاء دعاوی متعدد حقوقی و کیفری می باشد. شکایت کارگر از کارفرما بابت مطالبه حقوق و مزایا، عیدی، سنوات، بیمه تامین اجتماعی، حوادث ناشی از کار، انواع مرخصی و… معمولا در اداره کار مطرح می شوند

از سوی دیگر کارفرما نیز در موارد متعددی از جمله غیبت و تاخیر غیر موجه کارگر، ایراد خسارات به کارفرما، اخراج کارگر، تعدیل قراردادکار و… از جمله مواردی است که برای حل و فصل آن می توانید به وکیل کارگر و کارفرما مراجعه نمایید.

برای مشاوره حقوقی اداره کار می توانید با شماره « ۰۲۱۹۱۰۰۱۳۱۲ » تماس حاصل نمایید.

در غیر ساعت اداری و یا روزهای تعطیل نیز می توانید با شماره « ۰۹۱۰۴۷۸۴۴۲۲ » تماس بگیرید و با وکیل متخصص اداره کار مشورت نمایید.

مطلب مرتبط:  چگونه الزام به تمکین بدهیم؟ - نمونه دادخواست الزام به تمکین

مشاوره حقوقی انحصار وراثت

ارث، وصیت، تقسیم ترکه، مهر و موم ترکه، وصیت و…. از مسائل مهمی است که معمولا خانواده ها بعد از فوت یکی از عزیزانشان با آن برخورد می کنند و مشکلات عدیده ای را می تواند برای افراد ایجاد نماید. ممکن است اقدام بدون مشاوره دقیق و عدم اطلاع از قوانین و مقررات علاوه بر ایجاد خسارات متعدد و صرف زمان و انرژی زیاد موجب از دست رفتن اموال و یا عدم امکان بهره برداری از ترکه متوفی شود.

وکیل ارث و وصیت در تهران مدافع آماده ارائه مشاوره حقوقی انحصار وراثت و مسائل مربوط به ارث و وصیت می باشد. با شماره « ۰۲۱۹۱۰۰۱۳۱۲ »  و در روزهای تعطیل با ما تماس بگیرید.

مشاوره حقوقی آنلاین و فوری تهران مدافع

مشاوره حقوقی وصول مطالبات

وصول مطالبات به معنای دریافت و وصول طلب از بدهکار می باشد. این بدهی می تواند به صورت های مختلفی از جمله قرض، رهن، قرارداد، چک، سفته، برات و… باشد. وکیل وصول مطالبات وکیلی است که راهکارهای مختلف قانونی را برای به دریافت مطالبات موکل به کار می گیرد.

می توانید برای مشاوره حقوقی وصول مطالبات با دفتر گروه وکلای تهران مدافع تماس بگیرید. « ۰۲۱۹۱۰۰۱۳۱۲ »

مشاوره حقوقی چک

چک همیشه از مسائل و مطالبات معمول مردم در دادگاه ها بوده است. به خصوص از ابتدای سال ۱۴۰۰ که چک ها صیادی وارد معاملات مردم شدند بی اطلاعی مردم از قوانین و مقررات چک بیشتر از گذشته خود را نشان داد و باعث ایجاد مشکلات متعددی برای مردم شد. مشاوره حقوقی چک، مطالبه وجه، گواهی عدم پرداخت، صدور چک پرداخت نشدنی، جلب به دلیل صدور چک بلا محل، مطالبه حقوقی یا کیفری چک و یا استفاده از اجرائیه ثبت برای مطالبه وجه چک از مسائلی است که برای اطلاع از آنها می توانید با وکیل چک برگشتی صحبت کنید.

مشاوره حقوقی مالیاتی

مالیات همیشه برای مردم و به خصوص صاحبان کسب و کارها چالش آفرین بوده است. بارها شده است که تشخیص اشتباه درآمد یم مؤدی مالیاتی موجب خسارت جبران ناپذیر به یک کسب و کار و یا اتمام فعالیت آن و یا حتی ممنوع الخروجی و حبس بدهکار مالیاتی شده است.

برای جلوگیری از مشکلات ناشی از مسائل مالیاتی با مشاور مالیاتی و وکیل جرائم مالیاتی تهران مدافع تماس بگیرید و مشاوره رایگان مالیاتی دریافت نمایید. ۰۲۱۹۱۰۰۱۳۱۲

مشاوره تنظیم قرارداد

تنظیم قرارداد یکی از فنی ترین مطائل حقوقی است که حتی بسیاری از وکلا نیز در آن تخصص لازم را ندارند. تنظیم قرارداد تخصصی است که با مطالعه فراوان و تجربه سالیان و تنظیم قراردادهای متعدد کسب می شود. لذا باید با وکیل قرارداد برای این امور مشورت نمود.

دپارتمان تنظیم قرارداد گروه تهران مدافع بهترین وکلای متخصص تنظیم قرارداد را به شما معرفی خواهد نمود. برای مشاوره حقوقی تنظیم قرارداد با شماره « ۰۲۱۹۱۰۰۱۳۱۲ »تماس حاصل نمایید.

سوالات متداول درباره تهران مدافع

 • آیا مشاوره حقوقی تلفنی در سایت شما شامل هزینه میشود؟

خیر شما برای تماس تلفنی با ما و گرفتن مشاوره تلفنی هیچ هزینه ای پرداخت نمیکنید و ما زکات علم خود را پرداخت میکنیم.

 • پس از تماس برای طرح موضوع خود چه مقدار زمان داریم تا سوال خود را بپرسیم؟

شما ۳۰ دقیقه فرصت دارید سوال های خود را بپرسید وپاسخ مورد نظر را بگیرید و د صورت نیاز به مشاهده مدارک شما جهت ارسال مستندات به واتساپ با شما هماهنگ می شویم.

 • شما در چه حوزه مشاوره می دهید؟

گروه وکلای تهران مدافع در کلیه زمینه های حقوقی دارای وکیل متخصص است و پس از مشخص شدن موضوع شما به وکیل مربوطه وصل می شوید و در صورت عدم رضایت می توانید مشاور خود را تغییر دهید.

 • آیا امکان مشاوره حقوقی حضوری نیز داریم؟

بله در صورت نیاز به مشاوره حضوری برای شما جلسه فیکس می شود تا با وکیل متخصص خود مشاوره داشته باشید.

سوالات پرتکرار حقوقی

آیا مستاجر می تواند دعوای رفع تصرف عدوانی را طرح نماید؟
بله اشخاصی که به نوعی نمایدگی از امالک در تصرف دارند اعم از مباشر، متولی، خادم و مستاجر می تواند اقدام نمایند.

آیا در صورتی که ملک مشاعی در تصرف یک نفر از مالکین باشد امکان تخلیه و تحویل شریک دیگر وجود دارد؟
خیر در صورتی که ملک به صورت مشاعی باشد پس از تخلیه ملک به شریک دیگر مانند سایر پرونده های خلع ید تحویل داده نمی شود.

آیا در صورتی که بین شرکا ملک مشاع تقسیم نامه وجود داشته باشد امکان خلع ید وجود دارد؟
خیر در صورت وجود تقسیم نامه امکان دادخواست خلع ید وجود ندارد.

وکیل آنلاین چت

خسارت تاخیر تادیه چک از چه زمانی محاسبه می گردد؟

از تاریخ صدور گواهی عدم پرداخت

چک تا چه زمانی دارای اعتبار است؟

چک به طور دائم دارای اعتبار است و با گذشت زمان تنها امتیازاتی که قانون بدان داده از بین می رود و در نهایت به عنوان یک سند عادی قابل مطالبه می شود.

حضانت فرزندان تا چه زمانی با مادر است؟

حضانت پسر و دختر تا ۷ سالگی با مادر است و پسر بعد از ۷ سالگی تا ۱۵ سالگی و دختر از ۷ سال تا ۹ سالگی حضانتشان با پدر است و پس از آن از سن حضانت خارج می شوند.

گروه وکلای تهران مدافع دارای وکلایی با تخصص حوزه های مختلف است که نسبت به موضوع شما مجرب بوده و به صورت تلفنی مشاوره کامل و دقیق میدهند و ما باور داریم این زکات علم ماست و بی هیچ دریغی به هموطنانمان مشاوره میدهیم.

کافی است با ما تماس بگیرید…

گروه وکلای تهران مدافع پیشرو در خدمات رایگان حقوقی

4.3/5 - (59 امتیاز)
سوالات شما
۱,۹۷۳ دیدگاه

سوالات خود را می توانید مطرح کنید تا در اسرع وقت به پاسخ برسید

جهت تسریع در پاسخ دهی به سوالات شما میتوانید با کلیک روی لینک های زیر سوال خود را در انتهای صفحه مورد نظر مطرح نمایید.
لینک 1لینک 2لینک کمکی 1لینک کمکی 2

 1. محمد اصولی

  باسلام . بنده مدت یک ساله که از همسرم جداشدم دو فرزند پسر داریم که پیش خودم زندگی میکنن . الان یه آقایی ادعا دارن که پسر دومم بچه ایشونه درواقعا خانمم به من خیانت کرده بودن ،سوالم اینه که اگه با آزمایش ثابت بشه بچه مال من نیست و منو فریب داده همسر سابقم، آیا میتونم علیهش اقدامی بکنم ؟

  1. بهزاد گروسی وکیل پایه یک دادگستری

   سلام این مورد ممکنه اختلافی باشه چون موضوع بحث ذینفع بودن شاکی هنگام شکایت مطرح است

 2. قاسم

  باسلام بنده ۱۳بار به همسرم تماس گرفتم ایشان جواب نداده ولی رفته دادخواست نوشته که جواب داده ایا از طریق پرینت مکالمات میتوانم ثابت کنم ممنون راهنمایی کنید

  1. شادی اصغری کارشناس حقوقی

   با سلام
   در این خصوص نیاز به پرینت نیست و این به دستور قاضی مقدور هست،بهتر است در جهت پرونده اقداماتی انجام بدهید.

 3. مهرداد اریا

  سلام مجازات نقدی درجه ۶ که برای جرم توهین درنظر گرفته شده به شاکی تعلق میگیره یا به حساب دولت میره .
  مثلا اگر توهین کننده ۶ ملیون مجازات نقدی بشه باید به شاکی بده یا دولت ؟

  1. شادی اصغری کارشناس حقوقی

   با سلام
   جریمه ی نقدی به حساب دولت واریز خواهد شد.

 4. بهنام

  سلام منزلی خریداری نمودم و همسرم درخواست این را دارد که سند را در دفترخانه به نام ایشان بزنم ، بنده اگر بخواهم به عنوان بخشی از مهریه ، این عمل را انجام دهم ، چگونه میتوانم در آینده این موضوع را ثابت نمایم که خریداری منزل توسط بنده بوده و بابت بخشی از مهریه همسرم ، سند به نام ایشان زده شده است .

  1. شادی اصغری کارشناس حقوقی

   با سلام
   اگر ملک در قبال مهریه به همسر می شود باید اقرار نامه ای در همان دفتر اسناد با مضمون دریافت مهریه تنظیم گردد.

 5. پریسا

  باسلام،سه ماهه ازدواح کردم،همسرم ازهمون ابتدابامن بدرفتاری میکردن،افسردگی دارن وگریه میکردن که اشتباه کردم ازدواج کردم،دلم برای پدرومادرم تنگ میشه،اونابمن احتیاج دارن،ومنونفرین میکردن که به خاطرمن ازاوناجداشده،دائماازمن خواهش میکردن که بروطلاق بگیر،یعنی حتی بجای سلام هم میگفت بروطلاق بگیر،چون خانوادش راضی نبودن که ماجدابشیم میگفت توطلاق بگیر،وبه من تهمت میزدوتوهین های فراوان که من راضی بشم،حالاکه راضی شدم میگه یایه مقدارپول بگیربرو،یاماهی یه سکه بهت میدم،یادنبالم بدوتا طلاقت بدم،من بایدچیکارکنم

  1. شادی اصغری کارشناس حقوقی

   با سلام
   اگر در خصوص طلاق توافق حاصل شده میتوانید برای طلاق توافقی اقدام نمایید.

 6. مهران قنبری

  تعداد یک دستگاه فر برقی با فاکتور به مبلغ ۲۷ میلیون تومان به صورت حضوری از فروشگاه خریداری نمودم ، به دلیل شرایط نصب کالا را به صورت پلمپ شده تحویل و رسید سلامت کالا را امضا نمودم پس از اعزام نصاب شرکت مذکور و نصب فر ،، همزمان از توضیحات و داخل فر فیلمبرداری نمودم… بعد از یکهفته متوجه معیوب بودن فضای داخلی فر شدم که پس از بازبینی فیلم خود متوجه شدم که این عیب (جوشکاری شدن لعاب فر ) از قبل داخل دستگاه بوده است که طی تماس با فروشگاه و نیز گارانتی کننده محصول مشکل را توضیح دادم و وعده دادند نسبت به تعویض قطعه اقدام خواهند نمود و توصیه کردند که تا موقع تعویض قطعه نسبت به استفاده از فر اقدام کنم و اینجانب نیز در این مدت از فر استفاده می کردم ، که علیرغم پیگیری مکرر در طی ۵ ماه اخیر هیچگونه اقدامی جهت تعویض قطعه صورت نگرفته و مداوم وعده ماه دیگر را می دهند–اکنون می توانم علیه فروشگاه اقامه دعوی کنم ؟

  1. بهزاد گروسی وکیل پایه یک دادگستری

   سلام بله در صورت عدم انقضا مدت زمان گارانتی

 7. صالح احمدی

  سلام وقت بخیر،بنده از پدرم ۲هکتار زمین کشاورزی جهت رفع امورات زندگی به صورت قولنامه دستی فی مابین خودمان،گرفته ام و اینکه پدرم مالک اصلی و صاحب سند۶دانگ می باشد ،ایا همسر بنده می تواند جهت مهریه برای توقیف آن اقدام کند و اینکه این زمین تنها منبع درآمدی برای من و فرزندم می باشد،ایا زمین کشاورزی من جزء مستثنیات دین بنده محسوب میشه،

  1. بهزاد گروسی وکیل پایه یک دادگستری

   سلام در صورتی که به صورت قولنامه ای اقدام به خرید کرده باشید همسر شما جهت توقیف شرایط سختی را خواهد داشت زیرا که اولا در صورت اثبات تصرف شما و دوما بر اساس حکم دادگاه حکمی مبنی بر مالکیت شما مانند اثبات وقوع بیع و یا الزام به تنظیم سند له شما صادر شده باشد در غیر اینصورت رویه عدم توقیف است

 8. فرهاد

  فرزندان زن اول یک مرد در دادگاه مربوط به ارث پدر که پیامکش برای زن اول آمده بود که در شهر سکونت پدر است و فاصله زیادی دارد،شرکت نکرده اند.آیا ارث به فرزندان زن دوم میرسد یا اتفاق دیگری می‌افتد؟

  1. بهزاد گروسی وکیل پایه یک دادگستری

   سلام ارث بنا به نسب به فرزندان منتسب متوفی میرسد

 9. حمیدرضا افضلی

  یک نفر به عنوان مطلع در دادگاهی حاضر شده و گفته ای مطرح کرده ( متهم از قبل دارای پرونده کیفری است) و این گفته اشتباه است . الان متهم برای همین مورد طرح شکایت کرده به عنوان شهادت کذب آیا چنین چیزی ممکن است؟ و از چه ماده یا قانونی می توان برای دفاع استفاده کرد؟

  1. بهزاد گروسی وکیل پایه یک دادگستری

   سلام به نظر این مورد شهادت کذب محسوب نشود زیرا بیانگر انچه مشاهده کرده نمیباشد بلکه اطلاعاتی از سو پیشینه است که قابل استعلام توسط خود شعبه بوده و به این دلیل قطعا اسیبی به فرد متهم نمیرسد

 10. محمد رضا

  سلام من زنم بدون اطلاع من منزل رو ترک کرده و به شهرستان دیگه رفته و کارمند هم هست و میتونم نامه از محل کارشم بگیرم برای ترک کارش، سوال من اینه ایا این نامه ترک محل کار و غیبتش در دادگاه خانواده بدرد من میخوره؟

  1. شادی اصغری کارشناس حقوقی

   با سلام
   شما میتوانید از طریق دفاتر خدمات قضایی اقدام به طرح دعوی مبنی بر الزام به تمکین نمایید.

 11. سارامیرزایی

  سلام وقت بخیر میخواستم ببینم درباره یه پرونده کلاهبرداری شرکت هرمی از کسی که لیدرش هست اگر تعدادشاکیان زیادباشن میشه شکایت کرد وحکم ممنوع الخروجیشو از کشور گرفت .با تشکر

  1. شادی اصغری کارشناس حقوقی

   با سلام
   در صورت موجود بودن ادله ی اثبات دعوی شکوائیه ای از طریق دفاتر خدمات قضایی ثبت نمایید.و با صلاحدید مرجع قضایی ممنون الخروج یا اقدامات دیگر انجام می شود.

 12. صابر

  : سلام و عرض ادب: شرمنده وقتتون رو میگیرم
  ی سوال داشتم
  ی اتفاقی افتاده
  : توی برنامه های مجازی یه اکاتتی ی پیامی داد
  با متن
  خاله هستم و دختر دارم برا برنامه حضوری و شماره تماس

  خب مام پسر و کنجاو و پیام دادیم و زنگ زدیم و هماهنگ کرد ک بیا فلان جا

  رفتم گفت اینقد پول بریز رسید بفرست تا شماره دختره رو بفرستم
  پولو زدم
  دختره گفت اینقد بزن رسید بده باز گفت اینقد بزن رسید بده برای فلان وسیله
  خلاطع نزدیک به ۲ ملیون من به طرز بچگانه و احمقانه پول واریز کردم
  اخر سر گفت عه پول خونه ندادی اونم بده ک دختره بیاد
  گفتم نمیدم پولمو برگردون
  خلاصه
  : میخام بدونم امکان باز گشت پول هست؟ دستم ب جایی بند هست یا ن؟
  من با طرف ملاقات حضوری نداشتم
  رفتم دادگاه از ی شخصی پرسیدم
  گفت تو اصلا برای تنطیم شکایت این موضوع رو عنوان نکن
  بگو ک طلبکارم از طرف
  ب نظر شما چیکار کنم

  1. سروش حسن منفرد وکیل مدنی روابط کار

   با سلام
   راهنمایی مطرح شده با توجه به تعداد دفعات واریزی خیلی دقیق نیست و ریسک بالایی دارد
   اما بله در صورت دفاع مناسب امکان عودت وجه به همراه احراز دیگر جرایم شخص خاطی وجود دارد

 13. حسین

  سلام
  من بابت خرید چند لباس تو ی کانال تلگرامی مبلغی به کارت انتقال دادم قرار بود ده روزه ارسال بشه ولی ارسال نکردن میخام ببینم باید چ شکایتی طرح کنم و علیه چ کسی ،شخصی که براش کارت به کارت کردم یا کس دیگه ؟

  1. سروش حسن منفرد وکیل مدنی روابط کار

   سلام
   بستگی به کیفری یا حقوقی طرح کردن دعوی دارد
   عناوینی نظیر کلاهبرداری در این قبیل موارد طرح میشود لکن نیاز به دفاع دقیق دارد
   امکان مطالبه وجه حقوقی نیز هست

 14. لاله

  با سلام
  آیا پرورش گیاه گل در منزل و مصرف آن توسط شوهر ، میتواند در دادگاه طلاق و همچنین دریافت حضانت فرزند توسط زن موثر باشد؟

  1. سروش حسن منفرد وکیل مدنی روابط کار
 15. زهرا عبدالهی

  با سلام
  وکیل نامزد من گردنبند گرون قیمت منوبه همراه چند انگشتر طلای دوستم از خونمون دزدید و بعد دروغی شکایتی ترتیب داد که من در ایام عقد باکره نبودم و نامزدم رو فریب دادم و مقداری از طلاهارو به قاضی داد تا حکم دروغین صادر کنن و مامور دیوان هم دوست قاضیه که همگی دزدن چطور میتونم اعاده حیثیت کنم

  1. سروش حسن منفرد وکیل مدنی روابط کار

   با سلام
   موضوع طلا و موضوع بکارت خانم به صورت مجزا نیاز به پیگیری دارند
   ابتدا کفتید نامزد و سپس عقد،اینکه در چه مرحله ای هستید در نتیجه اثر گذار است
   پس از تکمیل اطلاعات تا قبل از صدور حکم با وکیل‌مشورت کنید

 16. علیرضا

  باعرض سلام
  پرونده قتلی داریم که یکی از مضنونین پرونده دربازجویی گفته بود شب قتل دریکی از شهرستانها بوده وبعد از مدتی دربازبینی ارشیو دوربین مداربسته حیاط مقتول درپاسی ازشب این فرد مضنون رامشاهده کردیم و موضوع را به بازپرس پرونده ورییس اگاهی گزارش نمودیم وچند مدتی به این گزارش بیتفاوت شدندو الان بعد چندین ماه متوجه شدیم که ارشیو دوربین مداربسته مفقود شده معلوم نیست چکار کردن خواهشمندم راهنمایی نمایید چکار کنم

  1. سروش حسن منفرد وکیل مدنی روابط کار

   با سلام
   حتما ضمن مشاوره از وکیل از گزارشات قبلی اطلاع رسانی در خصوص دوربین ها و ضبط اون در پرونده استفاده کنید

 17. سالی

  باسلام
  من دفتر چاپ دارم با یکی از مشتریا چند. قت همکاری میکردم تا اینکه بعد از دریافت چندتا سفارش و بدهکار شدن بمن گم و گور شد و دیگه جواب تماسامو نمیداد، فقط با پیامک با من در ارتباطه و میگه ورشکست شده و الان نمیتونه پول منو بده. من هیچ قراردادی باهاش نداشتم فقط تنها دلیل اثبات کننده اینک بمن بدهکاره پیامکا و سفارشاییه ک توی چاپخونه ثبت شده و متاسفانه ازش آدرس دقیقی هم ندارم
  حالا با این توضیحات امیدی گرفتن حق من هست؟

  1. شادی اصغری کارشناس حقوقی

   با سلام
   بله در خصوص مطالبه ی مبلغ سفارش های ارسال طرح دعوی و تمامی مستندات از قبیل پیامک ها و سفارش های ارسالی و شهادت شهود ارائه نمایید،اگر ادرسی موجود ندارید میتوانید مجهول المکان قید کنید.

 18. محسن اکبری

  من با رفیقم شریک شدم دفعه اول سود کردم دفعه دوم ضرر شد جفتمون سرمایه رفت منم ب اشتباه کاغذ بهش دادم ک تا این تاریخ میدم ولی هرچی کارگری کردم نتونستم بدم الانم ازم شاکی شده اجرائیه اومده نوشته یک باید همه اموالی ک داری رو ب دفتر قضایی ارسال کنی تا ثبت بشه دو ظرف ده روز مفادشو اجرا کنم و …. الان باید چیکار کنم من ممنون میشم راهنمایی کنین

 19. محمد

  بنده ۳ سال پیش در شرکتی مشغول به کار بودم و بعد از آن شرکت رفتم و موقع ترک کار(البته قراردادم هم تموم شده بود)تسویه حساب مالی انجام دادم با شرکت ولی الان حدود سه سال هست که چک و مدارک ضامن های من رو به بهانه های مختلف ندادند آیا من میتوانم در اداره کار شکایت کنم با توجه به اینکه همان موقع بعد از ترک کار از بیمه بیکاری استفاده کرده ام و مدیر شرکت در اداره کار برگه ای رو امضا کرده که یعنی بنده هیچ طلب یا بدهی به شرکت ندارم

  1. سروش حسن منفرد وکیل مدنی روابط کار

   با سلام
   بله امکان طرح دعوی دارید
   با شماره ۰۹۱۲۴۸۴۲۵۰۶ تماس بفرمایید

 20. وانیا مرادی

  با سلام در صورت دادن حق وکالت بلاعزل حضانت فرزندم به بنده در یک دفترخانه رسمی، آیا این مسئله توسط زوج بعدا قابل برگشت هست یا خیر؟

  1. شادی اصغری کارشناس حقوقی

   با سلام
   در صورت بلاعزل بودن وکالت در هر موردی قابل برگشت نمی باشد.

 21. شادی اصغری کارشناس حقوقی

  با سلام
  در صورتی که محجور نباشند تا زمانی که در قید حیات هستن اختیار هر نوع تصرف یا انتقال به فرد دیگر رو دارند.

 22. میثم

  سلام
  واحد طبقه ۱ به نورگیر ساختمان در ورودی دارد و در آنجا سیگار میکشد . دود سیگار از پنجره ما که طبقه ۳ هستیم وارد شده و باعث آزار میشود آیا حق داریم شاکی باشیم؟؟؟

  1. شادی اصغری کارشناس حقوقی

   با سلام
   در صورتی که مخل آسایش شما باشد میتوانید اظهارنامه ای ارسال و تامین دلیل کنید و با وجود شاهد شکایتی در این خصوص طرح نمایید.

 23. محمد

  سلام.وقت بخیر
  من از همسر اولم فرزند دارم جدا شدم اسمشون از شناسنامه حذف شد .از همسر دوم هم در ایام عقد جدا شدم.دوباره ازدواج کنم میتونم قبل از عقد اسم همسر دوم رو از شناسنامه حذف کنم؟

  1. شادی اصغری کارشناس حقوقی

   با سلام
   در صورت ثبت ازدواج مجدد میتوانید برای حذف نام همسر قبلی اقدام نمایید.

 24. فروغ فضل اله

  سلام و وقت به خیر. بنده قصد ازدواج با پسری که ۶ سال با هم دوست بودیم رو دارم. می خوام هم مهریه داشته باشم و هم حق طلاق ولی خب می خوام مهریه‌م یه عدد معمولی و منطقی و منصفانه باشه. نمی دونم با وجود داشتن حق طلاق، چه مقدار مهریه مطالبه کنم و قصد هم ندارم که فشار مالی روی دوش خانواده طرف مقابل بذارم. می خواستم بدونم مقدار معمولی مهریه رو با وجود حق طلاق بهتره چه مقدار در نظر بگیرم؟ خانواده های هیچکدوممون هم مذهبی یا سنتی نیستن اما پدر من تاکید به داشتن حق طلاق دارن و مادر من هم تاکید به داشتن مهریه. به نظر شما مهریه چه تعدادی برای شرایط من مناسبه؟

  1. شادی اصغری کارشناس حقوقی

   با سلام
   مهریه دین هست بر ذمه ی زوج واین طبق توافق طرفین تعیین میگردد،در صورت داشتن وکالت در طلاق یا همون حق طلاق برای شما مسیر جدایی راحت تر می باشد.

 25. محمد محمدی

  سلام
  با یه بنده خدایی دعوا داشتیم من بهش گفتم پدرتو درمیارم. شکایتم کرده بابت همین . آیا مجازاتی داره این جمله؟؟؟

  1. شادی اصغری کارشناس حقوقی

   با سلام
   عمل شما مصداق تهدید می باشد.

 26. غزال تقوق

  سلام روزبخیر.
  یه بنده خدایی اقا هستن دارن از همسرشون جدا میشن و درگیر مهریه دادن هستن. توی یه کلیپ عروسی به عنوان ساقدوش داماد هستن و فیلم و عکس برداری شده. میشه خانومشون به عنوان مدرک از اون فیلم و عکس استفاده کنن و ادعا کنن که ایشون با یکی از ساقدوش های عروس در ارتباط هستن؟!

  1. شادی اصغری کارشناس حقوقی

   با سلام
   سوال شما دارای ابهام می باشد لطفا واضح تر بیان کنید.اگر منظورتون ارتباط نامشروع می باشد باید ادله های بیشتری جهت اثبات داشته باشید.

  1. شادی اصغری کارشناس حقوقی

   با سلام
   اگر منظور شما استرداد لاشه ی چک می باشد باید از طریق دفاتر خدمات الکترونیک قضایی دادخواست ثبت شود.

 27. هادی

  میشه درصد دیه رو با این نامه پزشکی قانونی محاسبه کنید
  شکستگی در انتهای فوقانی استخوان درشت نی ساق راست با گسترش به سطح مفصلی_پارگی نسبی رباط صلیبی قدامی زانوی راست_جرح(حارصه) کف دست چپ_جرح (حارصه) قدام زانوی چپ _جرح(حارصه) آرنج چپ_جرح (حارصه) کتف راست

  1. شادی اصغری کارشناس حقوقی

   با سلام
   با خطوط درج شده در سایت تماس‌ حاصل فرمایید.

 28. اکبری

  سلام و وقت بخیر.
  در رابطه با انحصار وراثت سوالاتی داشتم.
  ۱. برای انجام مراحل انحصار وراثت باید تمامی وراث حضور داشته باشند؟
  ۲. اگر یکی از وراث خودش نخواهد برای انحصار وراثت برود و مدارک خودش را نیز ندهد، بقیه وراث می توانند بدون حضور آن شخص انحصار وراثت کنند؟
  ۳. اگر یکی از وراث نخواهد انحصار وراثت کند، بقیه وراث می توانند از او شکایت کنند؟ و چقدر طول میکشد که شکایت آن ها نتیجه بدهد (لطفا حدوی یک زمان بگویید چون خیلی برایم مهم است.) ممنون از زحماتتان

  1. شادی اصغری کارشناس حقوقی

   با سلام
   برای گرفتن گواهی انحصار وراثت نیاز به حضور تمامی وراث نمی باشد،اگر مدارک وراث در دسترس نیست و یا تمایل به دادن مدارک ندارن میتوانید از ثبت احوال درخواست استعلام نمایید،بعد از گرفتن گواهی انحصار وراثت نیاز به مراحل بعدی تحریر ترکه و تقسیم ترکه می باشد.

 29. لیدا رمضان زاده

  خسته نباشید
  من از طرف همسرم وکالت تام محضری دارم برای تمام حقوق اعم از خروج از کشور و تحصیل و حضانت و دسترسی به تنام امور و… ولی حتی برای تمدید پاسپورت هم ایشون نباز که دوباره برن دفتر خونه و تعهد بدن آیا اون دفتر اسناد رسمی آگاه نیست به قانون و یا این برگه برای من کاربردی نداره؟

  1. شادی اصغری کارشناس حقوقی

   با سلام
   سوال شما دارای ابهام می باشد اگر در وکالتنامه این اختیار درج شده باشد دیگر نیاز به حضور ایشان نیست.برای بررسی وکالتنامه با خصوص درج شده در سایت تماس بگیرید.

 30. الیار

  سلام
  من و دوستان که هممون تقریبا ۱۴ سال داریم در جلوی در خود بازی میکنیم(در ساعات عصر ۱۶:۳۰الی ۲۰)بعضی وقتا همسایگان به روی ما جیغ میزنن و بعضی وقتا هم ما را از کوچه خود محروم میکنند ما هم از مجبوریت به یک مکان خاکی مریویم و آنجا فوتبال بازی میکنیم.
  میخواستم ببینم این عمل مجازات قانونی دارد یا نه
  ممنون

  1. شادی اصغری کارشناس حقوقی

   با سلام
   اگر توهین و تهدید کرده باشند با جمع آوری ادله میتوانید طرح دعوی نمایید.

 31. سعیده

  سلام فقط به من بگیدالان که به پدرمجنونم ارث میرسه ایاتازنده ازارثش قابل برداشت یاتوحساب دادگستری میره یابعدازفوتش به وارثاش میرسه وایاخانه هبه شده روکاغذ کافی یابایدمحضری شه ممنونتون میشم اگه بگین به من مرسی

  1. شادی اصغری کارشناس حقوقی

   با سلام
   اگر محجوریت اثبات شود برای ایشان از دادگاه قیم تعیین می گردد،و ارث به ایشان تعلق میگیرد.

 32. فاطمه

  با عرض سلام
  برای دادخواست به پلیس فتا باید اول به دفاتر الکترونیک قضایی مراجعه کرد.سوالم این هست که آیا این دفاتر خودشون دادخواست رو تنظیم‌میکنند یا باید خودم از قبل دادخواست تنظیم کنم و آماده داشته باشم؟و اینکه اگر باید خودم‌تنظیم‌کنم باید به کجا مراجعه کنم؟

  1. شادی اصغری کارشناس حقوقی

   با سلام
   در خصوص طرح شکایت جرایم رایانه ای شما مراجعه کنید به دفاتر خدمات الکترونیک قضایی،و مستندات خود را ارائه کنید،در صورتی که این امکان برای شما وجود دارد با یک وکیل دادگستری در خصوص شکایت مشورت کنید.

 33. نیما کرمانی

  من به یک ادمین تلگرام ک کانال شرطبندی داره پول دادم ک برام شرط ببنده ولی پول و گرفته شرط و نبسته و بلاک کرده شکایت کردم ازش چند روز دیگه هم باید برم دادسرا میخاستم ببینم من ک بهش پول دادم مجرم حساب میشم یا نه اگه اره ک مجازاتم چی میتونه باشه و اینکه چ پیشنهادی میدین ک شکایت پیگیری کنم یا نه؟

  1. شادی اصغری کارشناس حقوقی

   با سلام
   شما اگر فیش واریزی دارید بهتر است برای مطالعه ی وجه اقدام نمایید،نیازی به اثبات و صحبت از شرط بندی نداشته باشید.

 34. رامین

  سلام خسته نباسد من پدرم ی محکومیت مالی دارن ۱۷میلیون هستش بعد هر چی ب طرف برا جلب رضایت زنگ میزنیم ی بار جواب نمیدن ی بار میگه نیستم خونه ادرس نمیده اذیت میکنه الان من باید چیکار کنم

... ...
مشاوره تلفنی رایگان مشاوره تلفنی رایگان - 02191001312